Aplikacja nie działa, ale stacja dokująca tak uważa, więc nie mogę jej zamknąć / otworzyć [duplikat]


12

Do tej pory zdarzało się to wielu aplikacjom, nie jestem pewien, co go powoduje, ale wydaje się, że dzieje się to po wymuszonym zakończeniu pracy (czasami).

Po pierwsze, zmuszasz go do wyjścia i robi to, ale dok pokazuje, że jest nadal otwarty, ale nie odpowiada. Jeśli przejdziesz do monitora aktywności, nie pojawi się. Podczas próby użycia polecenia killall według nazwy pojawia się komunikat „Nie znaleziono pasujących procesów należących do ciebie”. Przeciągnięcie lokalizacji pliku do terminala nadal nie działa. Usuwanie (za pomocą polecenia rm, ponieważ przenoszenie do kosza nie działa, ponieważ wyszukiwarka twierdzi, że aplikacja działa), a ponowna instalacja nic nie robi, więc uważam, że ma to związek z dokiem lub czymś innym na komputerze Mac, a nie aplikacją samo.

OS X Yosemite wersja 10.10.3

Edytować:

Domyślam się, że to, co mogło się zdarzyć, to zamknięcie aplikacji, ale komputer nigdy nie uzyskał żadnej wskazówki, że zrobił to z jakiegokolwiek powodu, więc powiedzenie jej, aby zakończyło się, nic nie robi, ale nie możesz otworzyć już otwartej aplikacji, więc nie możesz go otworzyć ani zamknąć.

Rzeczy, które nie działają:

Terminal: killall Dock

Terminal: killall Finder

Jabłko: tell application "(application name)" to activate

Menu Findera: Uruchom ponownie

Odpowiedzi:


0

To brzmi jak problem z samym Dockiem, a nie z aplikacją. Spróbuj killall Finderw Terminalu, który ponownie uruchomi Findera i Dock.


1
Przeglądając pakiet i uruchamiając plik linux, udało mi się otworzyć aplikacje, jednak aplikacja wciąż pokazuje, że nie odpowiada w doku jako nowe wystąpienie tej samej aplikacji o tej samej nazwie ... byłbym świetny, gdybym mógł się tego pozbyć, to mnie trochę denerwuje ...
Michael Xian

Mam ten sam problem ... ponieważ proces nie działa, Force Quit nic nie robi, a aplikacja się nie wyświetla, ps auxponieważ tak naprawdę nie działa. Otwarcie „App.app” nie działa, ponieważ prawdopodobnie Mac jest już uruchomiony. Otwarcie „App.app/Contents/MacOS/app” bezpośrednio DZIAŁA, ale potem dziwnie widzę dwa wystąpienia aplikacji w Docku. I tak jak ty, killall Finderi też killall Docktego nie naprawiaj
Chris
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.