Nie można od czasu do czasu kopiować i wklejać w Chrome


15

Chrome Mac jest nieco podejrzany, od czasu do czasu nie mogę używać funkcji kopiuj / wklej, zarówno Cmd ⌘ C menu , jak i menu prawym przyciskiem myszy. Muszę go ponownie otworzyć, aby ponownie włączyć kopiowanie / wklejanie.

Wersja OS X to 10.10.3, wersja Chrome to 41.0.2272.118

Firefox i Safari nie mają takiego problemu.


ponownie otworzyć lub załadować ponownie?
Ruskes,

Miałem na myśli, że cała aplikacja nie może skopiować wkleić, wszystkie strony. Przeładowanie nie może tego naprawić. Musisz go ponownie otworzyć.
sanigo,

Szanowni @sanigo, po pierwsze, proszę przeczytać: apple.stackexchange.com/help/how-to-ask Następnie proszę dodać wersje Mac OS i Chrome. Czy masz jakieś konkretne aplikacje działające z klawiaturą, np. Typinator itp., Które mogą zakłócać działanie cmd + C? Czy Twój problem pojawia się na konkretnych stronach? Niektóre z nich mogą blokować funkcje kopiowania / wklejania.
Denis Rasulev,

1
Cześć, jakieś wieści na ten temat? Mam ten sam problem i to jest naprawdę denerwujące ...
Stéphane

1
Teraz czuję się lepiej, wiedząc, że nie jestem jedynym problemem.
sanigo,

Odpowiedzi:


2

Wydaje się, że od dłuższego czasu jest to problem. Oto problem z 2009 roku: Problemy z kopiowaniem i wklejaniem w Google Crome

Chociaż nie jestem fanem Safari i naprawdę nie znoszę FF, Chrome szybko, ale pełen problemów. Moja poprawka? Opera.

To nie jest świetne, ale wydaje się być najlepsze, jakie mamy obecnie. Używam go wyłącznie na różnych platformach - OS X, Linux i Windows 7 - i jest bardzo stabilny.

Opiera się na silniku Chrome, ale wydaje się, że nie ma problemów z Chrome. Na przykład muszę jeszcze poradzić sobie z problemem Wytnij / Wklej w OS X 10.10 i Opera.


Cóż, tak naprawdę opowiedziana jest tutaj inna historia: dyskusji.apple.com/pl/thread/7679531
poige

@poige - Zdajesz sobie sprawę, że ta odpowiedź pochodzi z 2015 roku, a Sierra została wydana dopiero w 2016 roku, prawda? To teraz nowy i inny problem
Allan

\ @… Zdaję sobie sprawę, że ludzie, którzy zaczęliby mieć problemy teraz, mogą znaleźć ten temat i dlatego lepiej jest, gdyby zdali sobie sprawę, że może to być inny problem
poige

To tak, jakby powiedzieć, że opona mojego samochodu pada płasko, gdy jest zimno, więc właśnie dostałem nowy samochód.
Zlatty,


3

Mam ten sam problem z operacją kopiowania i wklejania działającą w Chrome, ale zdarza się to tylko od czasu do czasu, co czyni go tym bardziej frustrującym ... mianowicie jego nieprzewidywalności.

Znalazłem jedno rozwiązanie, które dość konsekwentnie rozwiązuje problem, nazywa się Firefox.


Nie jestem pewien, dlaczego wszystkie głosy w dół, jeśli inna przeglądarka nie psuje kopiowania wklej. Rozumiem, że nie wszyscy zmieniliby przeglądarki, ale jeśli wiesz, że jest to specyficzne dla jednej aplikacji - możesz skupić się na ustawieniach Chrome lub aktualizacji, aby to naprawić.
bmike

Już przeszedłem na ff dla mojej głównej pracy. Ale czasami muszę testować rzeczy w Chrome - co za ból, że wklejanie nie działa!
Scott Biggs,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.