Gdzie Alfred przechowuje wyszukiwania w Internecie?


Odpowiedzi:


1

(Uwaga: 1) Mam preferencje Alfreda znajdujące się na moim dropboksie, ale domyślna lokalizacja to ~ / Library / Application Support / Alfred 2, tj. W folderze Library twojego folderu domowego, i 2) poniższe informacje dotyczą Alfreda 2 aplikacja)

Korzystanie z sudo opensnoop | grep Alfred.alfredpreferences w terminalu (jeśli używasz tego, musisz podać hasło administratora), widzę, że dodanie niestandardowego wyszukiwania w sieci aktualizuje następujący plik w Alfred.alfredpreferences.

Alfred.alfredpreferences / preferences / features / websearch / prefs.plist w Finderze.

Trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na Alfred.alfredpreferences pliku na „ Pokaż zawartość pakietu ”, aby wyświetlić te foldery.

Po przejściu do pliku .plist można go wyświetlić za pomocą szybkiego podglądu , naciskając spację, a plik jest podświetlony.


Dzięki. Widzę niestandardowe wyszukiwania , które utworzyłem w prefs.plistpliku, ale gdzie są domyślne wyszukiwania, które pochodzą z Alfredem po zainstalowaniu, zapisane
Ishan

Wygląda to jak zmiana domyślnych aktualizacji wyszukiwania: Alfred.alfredpreferences / preferences / local /. Istnieje unikalny folder, który następnie ma kilka aktualizacji plików, w tym: / wygląd, / wygląd / opcje, / cechy, / cechy / schowek, / cechy / domyślne wyniki, / cechy / domyślne wyniki / zakres, / cechy / zarządzanie plikami, / cechy / filenavigation / customhomefolder, / hotkey i / update. To wszystko, w czym mogę ci pomóc. Możesz odnieść sukces, kontaktując się bezpośrednio z Alfredem .
quip
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.