Jak wyciszyć połączenie FaceTime iPhone w systemie OS X za pomocą skrótu?


10

Czy podczas korzystania z FaceTime w systemie OS X 10.10 do inicjowania połączenia za pomocą iPhone'a istnieje skrót, który pozwala mi wyciszyć połączenie z klawiatury?

rozmowa telefoniczna w Facetime

Czy istnieje skrót klawiaturowy (lub sposób skonfigurowania skrótu), aby uruchomić funkcję wyciszenia ?

Odpowiedzi:


11

Tak, możesz! Oto kroki:

 1. Otwórz Automator i utwórz Usługę Automatora za pomocą jednej akcji Uruchom AppleScript, zawierającej następujący kod:

  High Sierra i później:

  tell application "System Events" to tell process "Notification Center"
    if checkbox "Mute" of window 1 exists then
      click checkbox "Mute" of window 1
    end if
  end tell
  

  Sierra i wcześniejsze :

  tell application "System Events"
    if checkbox "Mute" of window 1 of application process "FaceTime" exists then
      click checkbox "Mute" of window 1 of application process "FaceTime"
    end if
  end tell
  
 2. Ustaw usługę, aby otrzymywała „brak danych wejściowych” i pracować w „dowolnej aplikacji”, zapisz ją pod wybraną przez siebie nazwą.
 3. Teraz przejdź do karty Skróty w preferencjach klawiatury w Preferencjach systemowych i kliknij Usługi. Nowo utworzona usługa powinna znajdować się na dole, pod wybraną nazwą. Kliknij usługę, a następnie kliknij „dodaj skrót” po prawej stronie i określ skrót do swoich upodobań.
 4. Być może będziesz musiał przyznać dostęp Automatorowi i / lub FaceTime w Dostępności w zakładce Prywatność w preferencjach Bezpieczeństwa i Prywatności.

Otóż ​​to! Powinieneś teraz skonfigurować usługę powiązaną z wybranym skrótem, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca.


Dzięki - to jest wspaniałe! Musiałem pozwolić Automatorowi na korzystanie z usług pomocniczych w Preferencjach systemowych, aby to zadziałało, ale potem działa świetnie! Przypisałem toCtrl+Alt+M
nwinkler

Cała przyjemność po mojej stronie! Myślę, że dodam to jako czwarty krok do kompletności.
William T Froggard,

W El Capitan (OS X 10.11) musiałem wprowadzić następujące zmiany, aby skrypt działał: 1. Musiałem zmienić dwa wystąpienia „pola wyboru” w skrypcie na „przycisk”. 2. Aby użyć jako skrótu, musiałem przyznać FaceTime, a nie Automatorowi, dostęp w sekcji Dostępność w zakładce Prywatność w preferencjach Bezpieczeństwa i Prywatności. (Ale jeśli chcesz przetestować skrypt w Automatorze, również on musi uzyskać dostęp.)
Norm

Mam 10.11.6 i „przycisk” nie działał, ale „pole wyboru” nadal działało. Musiałem przyznać dostęp do FaceTime.
KJ3

1
Powyższy skrypt nie działa w High Sierra, ponieważ okno FaceTime jest wówczas częścią Centrum powiadomień, a nie aplikacji FaceTime. Na High Sierra możesz użyć:tell application "System Events" to tell process "Notification Center" to click checkbox "Mute" of first item of windows
Sevy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.