Szukam dobrego, lekkiego klienta poczty e-mail


9

Szukam dobrego, lekkiego klienta poczty e-mail.

Co polecacie?


2
Nie możemy powiedzieć, co jest najlepszym klientem. Jeśli masz jakieś konkretne funkcje, możesz nam o tym powiedzieć, a my odpowiemy za ciebie („Chcę klienta poczty elektronicznej, który pozwala mi ...”). W przeciwnym razie możesz poprosić o listę dobrych klientów poczty e-mail dla komputerów Mac i możemy zrobić z niej społeczność Wiki. Ale nikt nie może powiedzieć, co jest „najlepsze”.
Nathan Greenstein

Czy możesz dać mi listę dobrych klientów e-mail
Yeshwanth Venkatesh

Ok, zrobiłem to na Wiki społeczności na ten temat.
Nathan Greenstein

Odpowiedzi:


16

Do popularnych klientów poczty e-mail dla komputerów Mac należą:

  • Apple Mail - mój obecny ulubiony, zwłaszcza w Lion.
  • Skrzynka pocztowa - Płatne, ale bogate w funkcje i dość dopracowane AFAICT
  • Thunderbird Bezpłatne i open-source. Niezwykle konfigurowalny z podobnym ekosystemem rozszerzeń co Firefox.
  • Microsoft Outlook - Bardzo w pełni funkcjonalny pakiet e-mail i kalendarz. Zastępuje poprzedniego klienta poczty e-mail Mac, Entourage.
  • Wróbel - Unikalna aplikacja e-mail. Układ zachęca do swobodnej, przypominającej Twitter rozmowy, przywołując widok linii czasu popularnych aplikacji Twitter. Jest dość modny w momencie pisania.
  • Skrzynka pocztowa - Zasadniczo zoptymalizowane, dedykowane okno przeglądarki Gmail. Warto się przyjrzeć, jeśli jesteś ciężkim użytkownikiem poczty Gmail.
  • MailMate - Nie słyszałem o tym wcześniej, ale tak było dobra recenzja w Lifehacker.

w najnowszym wydaniu sparrow 1.3 niestandardowy IMAP z usług takich jak Zimbra wydaje się nie działać. Mam konto Zimbra i po pomyślnym skonfigurowaniu go w Sparrow, nie otrzymuję żadnego e-maila? Jakiekolwiek wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje?
Yeshwanth Venkatesh

Proponuję zadać nowe pytanie - to wykracza poza zakres tego pytania i nie jest odpowiednie dla wiki społeczności. Ale nie chcąc być całkowicie bezużytecznym - brzmi jak 1.3 miał błędy, a 1.3.1 to bieżąca wersja
Jodi Warren

Niestety, zadałem to jako osobne pytanie, a jego 1.3.1, a nie 1.3, wydaje się, że obie wersje mają ten problem.
Yeshwanth Venkatesh

7

Apple Mail. Nic nie jest tak zintegrowane z systemem operacyjnym jak poczta własna firmy Apple. Działa bezproblemowo z Gmailem


Bar none, Mail.app to najlepsza aplikacja pocztowa dla komputerów Mac. Jest bezpłatny z OS X. Enjoy, Piko
Piko

6
Integracja Gmaila nie jest bezproblemowa. Nie możesz tworzyć filtrów Gmaila w programie Mail. Archiwizacja wiadomości w programie Mail nie działa tak samo, jak archiwizowanie ich w Gmailu. Kiedy przeglądasz wiadomość w Mail, nie widzisz, jakie inne etykiety posiada.
Mike Scott

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.