Jak wymusić synchronizację przypomnień z iOS?


38

Przypomnienia na iOS często nie są zsynchronizowane z Przypomnieniami na moich innych urządzeniach i iCloud. Jak wymusić synchronizację?


Czy aplikacja całkowicie zamyka i ponownie otwiera aplikację?
ecnepsnai

4
Nie. (A oto kilka innych postaci.)
orome

Odpowiedzi:


37

Otwarcie kalendarza i umożliwienie mu (lub wymuszenie) synchronizacji załatwi sprawę, choć często niedoskonale.

Aby wymusić synchronizację kalendarza, otwórz go i dotknij „Kalendarze” u dołu, a następnie przeciągnij w dół.

Jeśli chodzi o „niedoskonale”, to znaczy nie wydaje się, aby synchronizowało wszystkie zadania przez cały czas. Nie zorientowałem się, jaki jest wzorzec, ale wydaje się, że zwykle powtarzające się zadania mają problemy.


11
To działa, ale jest to najbardziej intuicyjny przycisk Reload, jaki kiedykolwiek wymyślono. Jest w innej, pozornie niezwiązanej aplikacji, na ekranie ustawień, a ponadto jest to ukryty gest. Co myśli Apple?
Tobia,

To kolejny poziom zwariowany / intuicyjny. Po powrocie do aplikacji Przypomnienia musiałem odczekać 5-10 sekund, zanim zdecydowałem się zsynchronizować w tle. To sprawia, że ​​myślę, że synchronizacja kalendarza tak naprawdę nie przynosi danych Przypomnień, ale w jakiś sposób informuje Przypomnienia, że ​​musi skontaktować się z iCloud i zsynchronizować się. W każdym razie zadziałało ...
J. Venator

Dlaczego ta odpowiedź już nie działa? OSX 10.12.4 i iOS 10.3.3
Prabowo Murti

Mam również powolną synchronizację Przypomnień z mojego iPhone'a na MacBooka. Moje konto iCloud w aplikacji Kalendarz jest ustawione na synchronizację co godzinę, ponieważ nie używam dużo kalendarza. Zastanawiam się, czy to ustawienie dotyczy również Przypomnień?
Taylor Edmiston

Myślę, że funkcja przypomnień rozpoczęła się w Kalendarzu, być może jeszcze wtedy, gdy nazywała się iCal. Za kulisami wciąż muszą być ze sobą powiązane.
Paul D. Waite

9

Przekonałem się, że dodanie fikcyjnego elementu do listy na moim iPhonie inicjuje synchronizację, tzn. Pobiera zmiany z innych urządzeń. Podobnie, dodawanie elementów w moim iPhonie natychmiast aktualizuje mój iMac i iPad. Problem polega na tym, że iPhone nie inicjuje synchronizacji bez lokalnych zmian na iPhonie. Pamiętaj, że na iPhonie synchronizacja nie nastąpi, dopóki nie naciśniesz Gotowe (lub ewentualnie wystarczy nacisnąć Return) lub wybierzesz inną listę.


2
To działało idealnie dla mnie. Jest kwiecień 2018 r. I ten problem nadal istnieje.
niedz.

2

Niestety z tego, co mogę znaleźć, nie ma sposobu na ręczną synchronizację przypomnień między urządzeniami; to się po prostu zdarza. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić (zakładając, że korzystasz z iOS 8.3 i OS X Yosemite 10.10.3):

  • Upewnij się, że zarówno urządzenia z systemem iOS, jak i komputer Mac są zsynchronizowane z tym samym kontem iCloud. Na koncie iOS wybierz Ustawienia> iCloud i upewnij się, że Przypomnienia są włączone. Następnie przejdź do komputera Mac i przejdź do Preferencji systemowych, a następnie kliknij iCloud i upewnij się, że Przypomnienia są włączone.

  • Jeśli Przypomnienia są włączone, wyłącz je na obu urządzeniach. Osobiście lubię czekać około 5 minut przed ich ponownym włączeniem. Rzeczy powinny się zresetować i zacząć działać od nowa.

To jedyne rozwiązania, które mam teraz. Jeśli zastanowię się więcej, zmienię tę odpowiedź i dodam ją.


1
To nie jest poprawne - możesz użyć sztuczki kalendarza omówionej powyżej.
Antony Stubbs

1

Ponowne uruchomienie urządzenia MacOS jest jedyną rzeczą, która działa z dowolną niezawodnością.


-1

Po zresetowaniu utworzenie jednego wpisu testowego w każdym z przypomnień w systemie iOS wymusiło synchronizację / pobranie w moim przypadku.


-2

Zaproś osobę na listę udostępnioną lub utwórz listę udostępnioną, aby zaktualizować wszystkie przypomnienia. Działa to w 100% przypadków dla mnie i mojej rodziny.


-2

Przypomnienia muszą być synchronizowane ręcznie. Przejdź do ustawień, znajdź przypomnienia i naciśnij zsynchronizuj wszystkie przypomnienia. Następnie przypomnienia zostaną zsynchronizowane.


Określa tylko, które przypomnienia mają zostać zsynchronizowane. Nie spowoduje to niezawodnej synchronizacji.
orome

-2

Po prostu przesuń palcem w dół! Na twoim iPhonie będzie aktualizować się wszędzie indziej.


-2

możesz odświeżyć przypomnienia na iPhonie, wchodząc do kalendarza, dotykając kalendarzy i pociągając w dół, aby odświeżyć. Wiem, że to nie wydaje się intuicyjne w przypadku przypomnień, ale działa


1
Nie jestem pewien, co to mówi, czego nie ma w najczęściej głosowanej odpowiedzi?
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.