Kontrola misji; jak poprawić kolejność komputerów stacjonarnych? Mam 1, 2, 4, 5, 3, 6, 7?


11

Grałem w Lion and Mission Control. Nie jestem pewien, jak to zrobiłem, ale wydaje mi się, że zmieniłem kolejność komputerów stacjonarnych.

Kiedy otwieram Mission Control, etykiety na komputerach w górnej części ekranu to (od lewej do prawej):

Pulpit nawigacyjny, pulpit 1, pulpit 2, pulpit 4, pulpit 5, pulpit 3 (w niewłaściwym miejscu!), Pulpit 6, pulpit 7, pulpit 8, pulpit 9

Jak przeniosłem 3? I jak mam go umieścić z powrotem we właściwym miejscu?

Odpowiedzi:


4

Co możesz zrobić, to:

Usuń pulpity, a następnie ponownie je utwórz, najeżdżając na nie myszką i naciskając czerwoną rzecz w rogu, a następnie patrząc w prawo, aby utworzyć nowy pulpit.


To nie jest już konieczne od Mac OS Lion 10.7.2, zobacz tę odpowiedź, aby uzyskać łatwiejsze rozwiązanie.


Dzięki, usunięcie przez kliknięcie X dla „Desktop 3” załatwiło sprawę.
Robert Hume

13

Domyślnie spacje są reorganizowane według ostatniego użycia. Możesz to zmienić w Preferencjach systemowych -> Kontrola misji.


7

Począwszy od systemu Mac OS Lion 10.7.2, możesz przeciągnąć, aby ponownie zamówić komputery stacjonarne, nawet te w trybie pełnoekranowym.


W przyszłości będzie to 10.7.2 .
Dan J

4
Z wyjątkiem pulpitu 1. Najwyraźniej nie można go przenosić ani żadnego innego pulpitu można uczynić nowym numerem jeden.
Jari Keinänen

@koiyu Nie jest już prawdą w OSX 10.10.4.
Parthian Shot

5

Nie można ich przeciągać ani przenosić, nawet po wyłączeniu automatycznej ortanizacji w Preferencjach systemowych -> Kontrola misji.

Wydają się być naprawione, co jest dziwne. Miejmy nadzieję, że w przyszłej aktualizacji Apple naprawi ten problem.


0

Możesz zmienić okna wyświetlane na pojedynczych komputerach, naciskając klawisz Alt, a następnie klikając pulpit. Jeśli więc chcesz na przykład wyświetlić podgląd (który był na pulpicie 3) na pulpicie 2, wykonaj następujące czynności:

Alt + kliknij Pulpit 3 i przeciągnij okno podglądu i umieść na pulpicie 2.

W przeciwnym razie możesz także przejść do pulpitu 2 i kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę Podgląd w Docku, a następnie kliknąć: Przypisz do pulpitu 2.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.