Jak mogę zmienić nazwę komputerów stacjonarnych w Mission Control?


42

Domyślna nowa przestrzeń pulpitu nosi nazwę „Pulpit 1”. Jeśli utworzysz nowy, nazywa się „Desktop 2”. Czy istnieje sposób na zmianę tych domyślnych nazw na coś bardziej znaczącego?

Ponadto wygląda na to, że nie można również zmieniać kolejności spacji, a pole wyboru „automatycznie przestawia spacje na podstawie ostatniego użycia” wydaje się nic nie robić.


2
Jakoś zmieniłem kolejność komputerów stacjonarnych: Desktop 1, Desktop 4, Desktop 2, Desktop 3. Więc teraz domyślne ustawienia nie mają żadnego sensu. Nie wiem, jak to zrobiłem, ale jeśli można zmienić ich kolejność, zdecydowanie warto zmienić ich nazwę.

Komputery stacjonarne automatycznie zmieniają położenie w zależności od ostatniego użycia. Możesz to wyłączyć w Preferencjach systemu kontroli misji.
BendiLow

1
Naprawdę. Zmuszanie ich do nadania im nazwy 1,2,3,4 ... ale pozwolenie im na sortowanie według różnych zamówień nie ma sensu.
Zombie

@Zombies plus użycie słowa „Pulpit” jest całkowicie wstecz, ponieważ nic nie zmienia się na pulpicie, może z wyjątkiem tła. Spodziewałbym się, że inny pulpit będzie, no cóż, zupełnie innym pulpitem.
Dillon

Metafora pulpitu oznacza, że ​​wszystkie okna i aplikacje są technicznie otwarte na pulpicie. Masz więc pulpit, miejsce, w którym znajdują się ikony pulpitu i pulpit, miejsce, w którym znajdują się wszystkie otwarte aplikacje i okna. Ma sens, prawda?
Calion

Odpowiedzi:


24

Nie, nie ma takiej możliwości w bieżącej wersji. Cóż, w pewnym sensie. Przykładem jest, gdy masz iTunes otwarty na pełnym ekranie na osobnym pulpicie i przejdziesz do kontroli misji, pulpit nazywa się iTunes.


6
Z czego? Z jakiego zasobu czerpiesz to założenie?
whaley

2
Chciałbym też to założyć, ale stare Spacje, gdy oglądane były w Preferencjach Spacji (np. Przy przypisywaniu aplikacji), były również tylko Space 1, Space 2, Space N i Apple nigdy tego nie zmieniły, pomimo faktu, że ludzie się o to domagali (w tym ja ).
whaley

2
Aplikacje pełnoekranowe mają własną przestrzeń. Są to aplikacje pełnoekranowe na zdjęciu.
Peter Štibraný

1
ten błąd jest poza moją wyobraźnią ...
JohnnyZhao

2
To okropne rozwiązanie, ale mniej więcej dla mnie „działa”. Używam karteczki z czcionką 124-punktową, którą chowam pod dokiem na każdym pulpicie. Jest czytelny w miniaturach pulpitu sterowania misją i zwykle (ponieważ znajduje się pod dokiem) nie jest zasłonięty innym oknem. Stacja dokująca nie jest wyświetlana na miniaturach w kontroli misji, więc zazwyczaj są one niezauważalne. Głównym problemem jest to, że wszystkie zostają wciągnięte na pierwszy pulpit po ponownym uruchomieniu (ale rzadko uruchamiam ponownie, więc jest to dla mnie dopuszczalne).
hepcat72
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.