Lion Mail 5.0 odrzuca serwer POP. Szukam potwierdzenia i / lub obejścia


1

Czy ktoś jeszcze miał problemy z zalogowaniem się na serwery POP, które wymagają logowania za pomocą hasła w postaci zwykłego tekstu? A co ważniejsze znalazłeś obejście?

(Wiem, że w dzisiejszych czasach hasło zwykłego tekstu długie na POP jest złe, ale nie mam kontroli nad tym serwerem)

Na podstawie śledzenia pakietów wygląda na to, że Mail 5.0 nawet nie próbuje się zalogować w oparciu o ustawienia w preferencjach, po prostu łączy możliwości zapytań i kończy raportowanie, że serwer nie obsługuje hasła, chodzi o to, że nie ma wymagana funkcja zwykłego hasła, jest to podstawowa komenda POP.


2
Złożyłem błąd w Apple.
cistearns 21.07.11

Wspaniale - odpowiem - nie wahaj się odpowiedzieć samemu numerem radaru lub edytować moją odpowiedź, aby ludzie wiedzieli, że istnieje powód, dla którego tak się dzieje.
bmike

Odpowiedzi:


1

Błąd został zgłoszony, ponieważ wydaje się, że jest to problem z oprogramowaniem.

Radar # 9813866 Problem w tym przypadku wydaje się polegać na tym, że aplikacja Mail ma bardziej rygorystyczny widok odpowiedzi CAPA, której starsze wdrożenia POP mogą nie pasować. Serwer nie zgłasza polecenia USER jako dostępnego, mimo że jest to polecenie podstawowe.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.