Czy aplikacja Preview ma narzędzie odręcznego pióra / ołówka?


24

Aplikacja Preview zawiera narzędzia znaczników / adnotacji, takie jak prostokąt, owal, linia, tekst, dymek, dymek. Czy istnieje narzędzie do pisania lub ołówka, które pozwala rysować linie odręcznie?

(Używam wersji zapoznawczej 7.0 (826.4) w OS X Mavericks 10.9.5)

wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Na marginesie: w systemie OS X 10.10 znajduje się narzędzie do szkicowania odręcznego, chociaż może to nie być główny powód aktualizacji.
Asmus

Dodatkowa (boczna) uwaga: jeśli po prostu szukasz narzędzia odręcznego i nie masz nic przeciwko odrzuceniu wersji zapoznawczej, możesz spróbować Skim . Skim ma doskonałe narzędzie do rysowania odręcznego.
Eric Fail

Odpowiedzi:


21

Tak, podgląd w OS X 10.10 (Yosemite) ma narzędzie odręczne. Uzyskaj do niego dostęp w podglądzie z ikony „paska narzędzi znaczników” w otwartym pliku .JPG lub .PDF.

Narzędzie podglądu OS X ikona „paska narzędzi znaczników”

Po kliknięciu tej ikony pojawia się pasek narzędzi znaczników, a odręczne narzędzie „szkicowania” jest trzecią ikoną po lewej stronie, na niebiesko na obrazku poniżej.

Narzędzie podglądu OS X Narzędzie „szkicowania”

i oferuje opcję wygładzania, a także tryb odręczny.


Dzięki @Charles_Lindsay! Niestety, wciąż jestem na Mavericks, niechętnie przechodzę na Yosemite, więc nie mam narzędzia odręcznego. Miło wiedzieć, że jest w Yosemite. Może któregoś dnia podejmę ryzyko i przejdę na Yosemite.
Rob Bednark

5
W jakikolwiek sposób, aby Preview sugerował zamienniki, ale nie automatycznie zastępował? Więc żeby zachować rysunek originaö?
LinusGeffarth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.