Jak włączyć „środkowe” kliknięcie myszy Apple Magic Mouse? [duplikować]


21

Ostatnio kupiłem Magic Mouse od Apple i chcę włączyć środkowe kliknięcie, aby używać jej w niektórych aplikacjach, takich jak Chrome, Safari itp.

Natywna konfiguracja obejmuje tylko kliknięcie lewym i prawym przyciskiem, ale czy jest jakiś sposób, aby włączyć środkowe kliknięcie?

Z góry dziękuję.


nie natywnie, będziesz musiał zlecić to zadanie aplikacji zewnętrznej. są tam wolne, warte twojego czasu
zabłyśnięte duszą

Odpowiedzi:


16

Wydaje się, że MagicPrefs jest jedynym dostępnym obecnie rozwiązaniem umożliwiającym włączenie trzeciego przycisku myszy Magic Mouse.

Z ich strony internetowej:

MagicPrefs to darmowa aplikacja dla systemu OS X, która ma na celu poprawę funkcjonalności i opcji konfiguracji myszy Apple Magic Mouse, Magic Trackpad i szklanego gładzika MacBook.

Posiada możliwość powiązania zmiennej liczby kliknięć palcem, stuknięć, przeciągnięć, szczypania i innych gestów z funkcjami takimi jak środkowe kliknięcie, przytrzymanie obu przycisków myszy, spacje, ekspozycja, pulpit nawigacyjny, najnowsze aplikacje, tweet, czytanie tweetów, Google Reader itp. .


1
Wygląda na to, że MagicPrefs nie działa z nową Apple Magic Mouse 2 (MLA02LL / A), kiedy próbujesz dostosować jego zachowanie, wyświetla komunikat wskazujący, że magiczna mysz nie została wykryta.
2ark0

4
Z przykrością stwierdzam, że MagicPrefs wydaje się ogłosić EOL - gdy High Sierra psuje funkcjonalność twitter.com/vladalexa/status/930055017863745536
waffl

14

BetterTouchTool pozwala zaprogramować reakcję na różne gesty myszy Magic, gładzików i innych urządzeń wejściowych. Dostępne są zarówno środkowe kliknięcie, jak i środkowe dotknięcie Magic Mouse.

Menu gestu myszy Magic BetterTouchTool

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.