Zawsze pokazuj pasek narzędzi znaczników w podglądzie


19

Jak mówi tytuł: czy istnieje sposób, aby trwale wyświetlić pasek narzędzi znaczników w Podglądzie?

(działa na OSX 10.10.1 Yosemite)


2
Wciąż brak odpowiedzi! Jestem pewien, że pamięta twoje ostatnie ustawienie przed aktualizacją do Yosemite ... irytujące, jeśli regularnie używasz paska narzędzi znaczników
tdc

Odpowiedzi:


7

Oprócz wspomnianego już skrót + + APodgląd w El Capitan (i Yosemite chyba) posiada ikonę na pasku narzędzi, który pozwala, aby otworzyć pasek narzędzi znaczników za pomocą jednego kliknięcia, a nie poprzez kliknięcie Widok menu:

Ikona paska narzędzi znaczników

Aby pasek narzędzi był widoczny, przejdź do View> Show Toolbarw menu. (Podziękowania dla Rachel za tę dodatkową wskazówkę!)


1
Aby rozwinąć komentarz Wedi, musisz przejść do Widok> Pokaż pasek narzędzi. Następnie będziesz mieć dostęp do ikony przybornika u góry, aby łatwo uzyskać dostęp do paska narzędzi znaczników za każdym razem, gdy wyjdziesz i otworzysz okno podglądu.
Rachel

W High Sierra ikona wygląda następująco
KostasX

6

Nie, pasek narzędzi wydaje się resetować przy każdym otwarciu nowego obrazu.

Możesz jednak użyć skrótu + +, Aaby przełączyć opcję jego pokazywania / ukrywania.


1

Używam maestro klawiatury, aby skutecznie „przypiąć” menu do wyświetlenia. Właśnie ustawiłem regułę, więc gdy tytuł okna zmienia się w podglądzie, wybiera „pokaż pasek narzędzi znaczników”, jeśli opcja menu jest dostępna. Technicznie kliknięcie menu, ale dzieje się tak szybko, że wygląda na to, że jest zawsze włączone.

Glin


Jak to skonfigurować? Mam makro, które działa, gdy podgląd „Otwiera się” jako wyzwalacz aplikacji, ale nie wiem, jak ustawić wyzwalacz, gdy zmienia się tytuł okna, a także nie wiem, jak wykonać akcję klikania menu na podstawie wyzwalacza .
Dhruv Ghulati,

-1

Dowiedziałem się! Wystarczy nacisnąć cmd+wiele razy (powiększyć), a następnie naciskać cmd-tak często, aby pojawiło się ponownie. Dowiedziałem się tego przez przypadek!

Mam nadzieję że to pomoże

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.