Ograniczenie przepustowości w Yosemite [duplikat]


18

Rozłącza się z Internetem, gdy prędkość osiągnie 2,5 Mb / s

Czy jest jakaś aplikacja, która ogranicza prędkość Internetu poniżej tego. Nie mówię na podstawie aplikacji.

Korzystanie z MacBooka Pro (połowa 2013 r.) Yosemite


Czy istnieje administracyjny powód rozłączenia lub jest to spowodowane problemami technicznymi z siecią (szczególnie z modemem)?
klanomath

ISP nie pozwala na prędkość większą niż 2,5 Mbps. Używam modemu 21 Mbps. Ostatnio wieża została zmodernizowana i za każdym razem, gdy prędkość przekroczy limit, internet zostaje odłączony. ISP jeszcze tego nie naprawili.
Akash Lodha,

Odpowiedzi:


38

Możesz użyć Network Link Conditioner.

Panel preferencji kondycjonera łącza sieciowego

Będziesz chciał zignorować ustawienia testowania. Utwórz profil niestandardowy i ustaw, aby nie upuszczać żadnych pakietów i nie opóźniać. Zacznij od połączenia w górę i w dół z prędkością 2,45 Mb / s każdy i sprawdź, czy potrzebujesz niższych limitów, aby zapobiec rozłączeniu.

Profile niestandardowe Network Link Conditioner

Jest to bezpłatne pobieranie w Xcode (przejdź do Xcode → Otwórz narzędzie programistyczne → Więcej narzędzi programistycznych… i pobierz Narzędzia sprzętowe IO dla Xcode ).


4
Działa idealnie. Dla przyszłego odniesienia nie ma potrzeby pobierania Xcode dla sprzętowych narzędzi IO. Można go pobrać bezpośrednio ze strony dewelopera Apple
Akash Lodha

6
Możesz go pobrać tutaj: developer.apple.com/downloads (zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora Apple)
nnn

To już nie działa dla mnie na macOS Sierra
Tariq

3
@Tariq developer.apple.com/download/more Dodatkowe narzędzia dla Xcode 8.1, to naprawdę działa, jeśli masz najnowszą wersję
grg

1
Wygląda na to, że muszę uruchomić moją aplikację (w moim przypadku przeglądarkę Chrome) w „symulatorze”, zanim nastąpi warunkowanie. Korzystam z systemu macOS Sierra i XCode 8.3.3 po pobraniu sprzętowych narzędzi we / wy dla Xcode 7.3 z 20 marca 2016 r. Nie ma nowszej wersji do pobrania. Wszystko, co próbuję zrobić, to zasymulować wolną sieć dla całego MBP podczas uruchamiania testu.
Jeff Holt,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.