Sprawdź, ile kosztuje wcześniej zakupiona aplikacja w iOS App Store


19

Jak mogę sprawdzić w App Store na iOS, ile kosztuje obecnie zakupiona przeze mnie aplikacja?


3
Ciekawe, dlaczego ktoś głosował w dół? to jest naprawdę świetne pytanie. O ile mi wiadomo, nie zostało to wcześniej zadane i bez zalogowania się w iTunes inaczej w sklepie nie wydaje się, aby istniała metoda.
Tyson

Odpowiedzi:


4

Przejdź do aplikacji w sklepie z aplikacjami na iOS. Kliknij 3 kropki i wybierz „Aplikacja na prezent ...”, zobaczysz aktualną cenę.


1
Nie jestem pewien, czy było to dostępne, kiedy pytanie zostało pierwotnie zadane, ale jest to najlepszy sposób, aby to zrobić teraz.
dwightk

12

Jeśli szukasz aktualnej ceny ( która może nie być ceną zapłaconą ), możesz wyszukać produkt w Google, a Google wyświetli cenę App Store w wynikach:

Wyszukaj zrzut ekranu


Nie najlepsza metoda ... Mam nadzieję, że ktoś ma coś lepszego!
Sam

Hej, dlaczego nie ma odręcznego? :)
nicael

Możesz także dodać witrynę: itunes.apple.com, aby zawęzić wyniki wyszukiwania.
Kent

9

Możesz użyć aplikacji takiej jak AppShopper , która pokazuje aktualną cenę aplikacji, a także wcześniejsze zmiany cen. AppShopper ma również stronę internetową, na której można znaleźć te same informacje, na przykład dla GarageBand: http://appshopper.com/music/garageband (możesz zmienić kraj / walutę w prawym dolnym rogu strony, pokazane są poprzednie zmiany cen w polu „aktywność aplikacji”).


4

Jedyny sposób, aby poznać cenę ze Sklepu, wymaga, aby konkretna aplikacja nie została zainstalowana na Twoim urządzeniu i nie była zalogowana . Detale:

Jeśli aplikacja, o której chcesz wiedzieć cenę, nie jest zainstalowana na twoim urządzeniu, to:

  • Otwórz aplikację App Store. Aplikacja otworzy się z wyróżnioną sekcją.
  • Idź na dół listy w tej sekcji.
  • Stuknij swój identyfikator Apple.
  • Stuknij w Wyloguj się .
  • Wymuś zamknięcie aplikacji (aplikacja App Store), tj. Otwórz okienko wielozadaniowości i przesuń aplikację poza ekran.
  • Otwórz ponownie aplikację App Store.
  • Poszukaj swojej aplikacji, a zobaczysz jej cenę.

Jeśli aplikacja jest zainstalowana na urządzeniu, możesz ją usunąć i wykonać powyższą procedurę.

Jeśli nie chcesz odinstalować (i ewentualnie zainstalować ponownie), to najlepszym rozwiązaniem jest oglądanie wynik z googlowania itunes appName , gdzie appname jest (w przybliżeniu) nazwę aplikacji.


3

Jak wiedziałem, nie ma sposobu, aby zobaczyć bezpośrednio w App Store. Zazwyczaj po zakupie aplikacji otrzymasz pokwitowanie odebrane pocztą elektroniczną, w którym możesz zobaczyć cenę w tym momencie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.