Wymuś synchronizację kontaktów teraz iCloud


20

Właśnie zaktualizowałem numer telefonu kontaktu w aplikacji Kontakty Mac. Teraz chcę do nich zadzwonić na moim iPhonie (4S), ale mój iPhone nie ma nowego numeru. Zarówno Mac, jak i iPhone są skonfigurowane do synchronizacji z moim kontem iCloud. Jak zmusić ich do synchronizacji teraz, jeden po drugim, aby móc wykonać to połączenie?


Spróbuj przełączyć kartę Kontakty w ustawieniach iCloud na iPhonie. Jeśli nie, czy możesz sprawdzić, czy ten numer znajduje się na iCloud.com?
bretoński

Zmiana nie dotarła do icloud.com
ShadSterling

1
Wygląda na to, że Twój komputer Mac nie przesyła danych do iCloud lub że możesz dodać ten kontakt do kontaktów konta e-mail. Sprawdź ustawienia iCloud na komputerze Mac i otwórz aplikację Kontakty. Sprawdź, czy kontakt znajduje się na koncie iCloud, wybierając samo konto iCloud, NIE „Wszystkie kontakty”. Zobaczysz różne konta (e-maile), jeśli zezwoliłeś na synchronizację kontaktów dla swoich kont e-mail na komputerze Mac.
bretoński

Jedyne miejsce, w którym widzę „Wszystkie kontakty”, znajduje się pod „iCloud” w pionowym okienku po lewej stronie. Nie można wybrać miejsca z napisem „iCloud”, kliknięcie go nic nie robi. Jedyną inną rzeczą są „Inteligentne grupy” (których nie można wybrać) i „Ostatni import” (które można wybrać, ale nie ma kart).
ShadSterling

Odznaczenie i ponowne sprawdzenie opcji Kontakty w panelu sterowania iCloud nie spowodowało synchronizacji.
ShadSterling

Odpowiedzi:


4

Podsumowując, wykonaj następujące kroki:

 1. Zamknij i ponownie otwórz aplikację Kontakty. Czy to zadziałało?

  Uwaga: Zasadniczo kontakty będą synchronizowane niezależnie od tego, czy aplikacja jest otwarta, czy zamknięta, nie ma to znaczenia, ale czasami urządzenia działają. Zdarza się to zwykle na starszych urządzeniach, szczególnie w przypadku nowszych wersji iOS (iOS 8).

 2. Spróbuj przełączyć kartę Kontakty w ustawieniach iCloud na iPhonie. Jeśli to nie zadziała, sprawdź, czy ten numer jest widoczny w iCloud.com
 3. Jeśli nie ma tam numeru telefonu, może to być jedna z dwóch rzeczy:
  • Twój komputer Mac nie przesyła się do iCloud.
  • Być może ten kontakt został dodany pod kontaktami innej konfiguracji konta e-mail na komputerze Mac.
 4. Sprawdź ustawienia iCloud na komputerze Mac i otwórz aplikację Kontakty, pamiętając, że kontakt znajduje się na koncie iCloud, wybierając tylko konto iCloud , a NIE „Wszystkie kontakty”. Po lewej stronie zobaczysz różne konta (e-maile), jeśli zezwoliłeś na synchronizację kontaktów dla kont e-mail na komputerze Mac.
  • Jeśli tak, przeciągnij i upuść kontakt na karcie iCloud.
 5. Aby potwierdzić, czy Twój Mac przesyła dane do chmury, zaloguj się na iCloud.com i sprawdź aplikację Kontakty. Jeśli nie widzisz nowego kontaktu, wiesz, że musisz skupić się na synchronizacji między komputerem Mac i iCloud.

Żeby było jasne, mój iPhone 4S z iOS 8 nie działał - nie miałem problemu między iPhone'em a iCloud, tylko między Maciem a iCloud; aplikacja kontaktów, którą zamknąłem i otworzyłem ponownie, była tą na Macu. Po tym, jak to zrobiłem i odświeżyłem kartę przeglądarki, aby potwierdzić, że zmiana została propagowana na iCloud, zmiana została już propagowana na moim iPhonie.
ShadSterling,

Ok świetnie ... opisujesz problem w kroku 5, nie podając rozwiązania.
Sparky

10

Zakładam, że jest trochę za późno na rozmowę telefoniczną, ale dla każdego, kto ma ten problem, możesz zmusić aplikacje OS X i iOS do synchronizacji z różnymi metodami.

OS X
Zamknij (i ponownie otwórz?) Aplikację Kontakty.

iOS (8)
Dotknij Grupy w lewym górnym rogu, a następnie przeciągnij w dół, aż pokrętło u góry zapełni się.


4

Prawdziwym prostym sposobem wymuszenia aktualizacji Kontaktów jest dodanie nowego kontaktu. Dodaję nowy kontakt z imieniem „A” i klikam gotowe. Moje kontakty są następnie aktualizowane z chmury. Następnie usuwam nowy kontakt. ** Działa w obie strony - iPhone do kontaktów i odwrotnie.


3

Świetnym sposobem wymuszenia synchronizacji jest przejście do ustawień iCloud i całkowite wylogowanie, a następnie ponowne zalogowanie - wymusza całkowitą synchronizację i rozwiązał mój problem z tym problemem.


1

Jeśli masz wiele kont w telefonie, takich jak konto iCloud, a także konto służbowe, możliwe jest, że nowy kontakt został dodany do niewłaściwego konta.

Przejdź do Ustawienia -> Poczta, kontakty, inne i przewiń w dół około 2/3 drogi do sekcji Kontakty i upewnij się, że iCloud jest kontem domyślnym .

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli okaże się, że zapisywałeś kontakty na niewłaściwym koncie, wydaje się, że obecnie nie ma możliwości przeniesienia ich na inne konto za pomocą urządzenia z systemem iOS . Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest wyeksportowanie ich z jednego konta i zaimportowanie ich na właściwe konto, a następnie usunięcie z oryginalnego (niewłaściwego) konta. Możesz to również zrobić, wysyłając je do siebie pocztą elektroniczną z urządzenia z systemem iOS .


1

Miałem ten problem po stronie Maca (icloud.com i iPhone były zsynchronizowane). Akceptowana odpowiedź (otwieranie / zamykanie kontaktów. Aplikacja) nie działała w mojej konfiguracji (OS X 10.13.2). Nie zrestartował się ani nie zaznaczył / nie odznaczył „Kontaktów” w iCloud w Preferencjach systemowych.

Co zrobił pracę, jednak było podpisanie z iCloud na komputerze Mac, pozwalając jej usunąć lokalne kopie wszystkiego, a podpisanie widok. Jest to opcja jądrowa, gdyż wymaga ponownej synchronizacji, pobieranie wielu gigabajtów danych iCloud w procesie. MUSISZ upewnić się, że zawartość iCloud (icloud.com) jest wersją prawdy, którą chcesz, zanim przejdziesz tą drogą.

Ale zadziałało.


0

Uruchom ponownie iPhone'a. Kontakty iCloud rozpoczęły się dla mnie natychmiast. To może ci pomóc.


0

Rozwiązanie: 1) Domyślnym kontem na wszystkich urządzeniach musi być iCloud. 2) Możesz wybrać wszystkie swoje kontakty w OS X i przeciągnąć je do „iCloud> Wszystkie iCloud” w Kontaktach Mac OS X, aby uzyskać je na odpowiednie konto (a tym samym synchronizować i wyświetlać się na urządzeniach z iOS). Apple nawet automatycznie obsłuży duplikaty.


0

Kontakty iCloud zniknęły z mojego iPhone'a 6 bez powodu. Te kontakty iCloud nadal znajdowały się na stronie iCloud, iPadzie i komputerze Mac, ale nie na iPhonie. Kilka razy próbowałem wszystkiego, co sugeruje Apple na ich stronie internetowej ( https://support.apple.com/en-us/HT204150 ), ale nic nie działało.

Następnie spróbowałem włączyć kontakty Gmaila z innego konta i magicznie kontakty z iCloud zostały zsynchronizowane. Dlaczego wie, dlaczego to działało, ale działało dla mnie.


-1

Możesz także spróbować kliknąć kółko / strzałkę w lewym górnym rogu w aplikacji Kontakty.


W Kontaktach w wersji 9.0 (1563) w lewym górnym rogu nie ma okręgu / strzałki. W lewym panelu znajdują się grupy bez ikon (chyba że policzysz przyciski zamykania / ukrywania / rozwijania okna). W środkowym panelu znajduje się pole wyszukiwania z ikoną szkła powiększającego i wyraźnym przyciskiem, ale żadnych innych ikon. W prawym panelu znajdują się informacje kontaktowe, w lewym górnym rogu jest zdjęcie kontaktu lub ikona zastępcza. Nigdzie nie widzę „okręgu / strzałki”.
ShadSterling
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.