Adobe Photoshop CS5 Wersja PC uruchomiona przez boot camp


2

Właśnie kupiłem swój pierwszy MacBook Pro, ponieważ będę robił więcej pracy w drodze, ale właśnie zdałem sobie sprawę, że moja licencja Windows Photoshop CS5 nie będzie działać na moim Macu. Myślę, że to jest oparte na systemie operacyjnym? Ktoś zasugerował zainstalowanie Boot Camp lub Parallels, aby uruchomić system Windows za pośrednictwem komputera Mac i użyć w ten sposób mojej licencji Windows Photoshop CS5.

Ktoś kiedyś tego próbował? Jeśli nie, myślę, że będzie to dla mnie GIMP.

Dzięki.

Odpowiedzi:


1

Paralele są fantastyczne. Możesz zainstalować system Windows na partycji Bootcamp (dzięki czemu masz możliwość rozruchu bezpośrednio do systemu Windows) lub po prostu jako maszynę wirtualną. Tak czy inaczej, Parallels może następnie działać w „trybie koherencji”, co pozwoli Photoshopowi pojawiać się na pulpicie komputera Mac, jakby był aplikacją natywną. Używam Parallels do tworzenia oprogramowania Windows i gier, a wydajność jest znakomita.

Oczywiście możesz porozmawiać z Adobe na temat przejścia na wersję dla komputerów Mac - jeśli nie masz jeszcze systemu Windows, koszt może być porównywalny.


+1: Najpierw zadzwonię do pomocy technicznej Adobe. I tylko w celu poinformowania o alternatywach: VMware Fusion jest realną alternatywą dla Parallels; po prostu nie pytaj nikogo, kto jest lepszy.
Jari Keinänen,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.