Jak zsynchronizować wszystkie Gmail z iPodem touch?


1

Wprowadziłem informacje o Gmailu w aplikacji Poczta na iPodzie touch i mogę teraz czytać moje wiadomości e-mail na iPodzie. To świetnie, ale chcę zsynchronizować wszystko mojego e-maila do mojego iPoda.

W tej chwili wydaje się, że ładuje tylko kilkaset wiadomości oraz wszystkie, które wybieram specjalnie do przeczytania - co, jak sądzę, jest dobre dla zminimalizowania wykorzystania przepustowości, ale cały sens synchronizowania poczty elektronicznej z moim iPodem polega na tym, że mogę czytać wiadomości, nie mieć w ogóle sieci.

Czy jest przycisk lub ustawienie do synchronizacji wszystkich wiadomości e-mail, których jeszcze nie znalazłem? Lub jedną z tych tajemniczych ikon bez etykiety?

Odpowiedzi:


2

Jeśli dodasz swoje konto Google jako konto Exchange, możesz teoretycznie zsynchronizować nieograniczoną ilość wiadomości e-mail na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami Google, aby korzystać z Google Sync z Gmailem ( http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?hl=pl&answer=138740 ), a następnie zmień opcję „Mail Days to Sync” na „No Limit”. Opcja „Pokaż XX ostatnich wiadomości” zostanie zignorowana (jest to właściwie zamierzone zachowanie, patrz http://support.apple.com/kb/HT2723 ).


0

Nie sądzę, aby system iOS miał opcję przechowywania wszystkich wiadomości e-mail z konta. Uważam, że maksimum to 200 wiadomości.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.