Jak mogę skopiować i wkleić wiele tekstów?


17

Chciałbym skopiować kilka różnych tekstów / rzeczy w tym samym czasie i wkleić je w dowolnej kolejności.

Czy ktoś zna jakieś dobre oprogramowanie lub wtyczkę do systemu Mac OS X, które może obsługiwać wiele operacji kopiowania / wklejania?


To powinna być wiki społeczności . Oznaczony jako uwaga mod.
kopischke

Odpowiedzi:


15

Sprawdź to: http://jumpcut.sourceforge.net/

Cytowane z powyższego:

Jumpcut to aplikacja zapewniająca „buforowanie schowka” - to znaczy dostęp do tekstu, który wycinałeś lub kopiowałeś, nawet jeśli później wycinałeś lub kopiowałeś coś innego. Interfejs Jumpcut ma na celu zapewnienie szybkiego, naturalnego i intuicyjnego dostępu do historii schowka.


+10, gdybym mógł. Pierwszą rzeczą, którą instaluję na każdym nowym systemie. Gdy zaczniesz go używać, nie będziesz mógł bez niego żyć.
boehj

3
strzeż się tylko z bezpieczeństwem, na przykład, gdy kopiujesz i wklejasz swoje super tajne hasło na serwerze randkowym - twoja żona może je jednym kliknięciem odkryć, gdy idziesz na następne piwo :)
jm666

OK, dam ci tylko +9 na tej podstawie. Ale tak - uważajcie na ludzi z copypasta.
boehj

Chociaż teoretycznie może to odpowiedzieć na pytanie, lepiej byłoby zawrzeć tutaj istotne części odpowiedzi i podać odnośnik.
daviesgeek,

5

Kilka programów uruchamiających aplikacje ma również wbudowaną funkcję historii schowka. Osobiście używam paska LaunchBar , który obsługuje historię schowka dla maksymalnie 40 elementów. Wcześniej używałem Quicksilver, zanim zaprzestano programowania - choć rozumiem, że teraz jest z powrotem w fazie rozwoju.


+1 dla paska LaunchBar. Zarządzanie schowkami i wiele więcej.
Ian C.

tak, rozwój Quicksilver jest znów aktywny i wkrótce została wydana nowa wersja dla OS X 10.6 i 10.7: qsapp.com
MostlyHarmless 24.10.11


0

Napisałem CmdVees, aby podrapać swój własny świąd. Rozwiązuje mój konkretny problem z kopiowaniem / wklejaniem. Może pasować do twoich potrzeb.0

Napisałem ten (bez instalatora, tylko źródło): http://github.com/sje397/Clint

Bardzo prosty, ale dość hakujący i działa na wszystkich platformach obsługiwanych przez Qt i można go podłączyć do sieci, aby można było udostępniać schowek na wielu komputerach.


1
Powiedz nam więcej o tym i jak to jest lepsze niż inne rozwiązania?
Ruskes,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.