Dobry prosty menedżer schowka


Odpowiedzi:


9

Myślę, że najlepszym wyborem jest:

Ale możesz także użyć tych programów:


2
ClipMenu jest fajne, ponieważ jest bezpłatne: P
Robert S Ciaccio

1
@calavera Dodaję swój cytat: P
Am1rr3zA 11.10.10

JumpCut i Clyppan są również darmowe i open source. Ale jak dotąd dla mnie tylko CuteClip ma wszystko, czego potrzebuję.
David Hollman

4

Jumpcut to czysta aplikacja schowka. Clyppan nie jest już bezpłatny.

Jeśli nie chcesz, aby wszystkie kopiowane obrazy znajdowały się w schowku, możesz wykluczyć Menu klipu i Przeskoczyć działa dobrze.

Jest widelec Jumpcut - Flycut . Nie widzę żadnej różnicy w stosunku do Jumpcut, z wyjątkiem tego, że (Flycut) wydaje się być w stosunkowo większym stopniu aktywnym rozwoju.


3

Polecam Alfreda i jego Powerpack do historii schowka. Oprócz faktycznego przechowywania historii, możesz zapisać często używane fragmenty i wywoływać je za pomocą kombinacji liter i przeszukiwać ostatnio skopiowane teksty. Moim zdaniem interfejs Alfreda jest o wiele ładniejszy niż Jumpcut. Nie próbowałem żadnego z pozostałych. Nie znalazłem też żadnej aplikacji niezgodnej z Alfredem.

Cena Powerpacka może wydawać się nieco wysoka dla zwykłego właściciela historii schowka, ale Alfred może zrobić znacznie więcej. Stał się jedną z moich najważniejszych aplikacji, więc spróbuj.


2

Dwóch innych menedżerów schowka, o których nie wspomniano, to:

iClip

Po prostu przydatny menedżer schowka

Stuf

Menedżer schowka z tą różnicą, że możesz kopiować i wklejać między różnymi komputerami Mac (i PC!) Za pośrednictwem sieci przewodowej lub bezprzewodowej! Stuf korzysta z DropBox, więc możesz udostępniać swój schowek w biurze lub w dowolnym miejscu na świecie.


1

Jestem bardzo przywiązany do ClipMenu .

To proste, ale wystarczająco mocne na wszystkie moje potrzeby. Obsługuje nawet fragmenty, które są tak przydatne dla programisty takiego jak ja.


1
Niedawno przeniosłem się na Maca i było mi prawie przykro z powodu Ditto. ClipMenu zapisało dzień. Jest bardzo podobny, ale ładniejszy.
ipavlic


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.