Pasek menu pełnoekranowego OSX Yosemite


12

Czy istnieje sposób, aby pasek menu był zawsze widoczny w trybie pełnoekranowym?

Podczas programowania lubię, gdy niektóre aplikacje zajmują pełny ekran, ale opóźnienie w opuszczeniu paska menu jest nieco denerwujące. Chciałbym, aby pasek menu był zawsze widoczny. Postępowałem zgodnie z odpowiedziami z tego postu, ale zmiana LSUIPresentationMode nic nie zrobiła.

Jeśli ktoś ma działające rozwiązanie, chętnie go wypróbuję!

Dzięki!


2
Nie to, że wiem - czy zamiast tego nie zmaksymalizować? Lub nauczyć się klawiszy?
Tetsujin

Chyba chciałbym mieć pełną nieruchomość ekranu (bez stacji dokującej), ale dostępne menu. Chyba będę musiał iść na kompromis. Dzięki!
user99925

3
Możesz ustawić dokument na automatyczne ukrywanie, a następnie zmaksymalizować okno aplikacji.
james_fuller

Czy którakolwiek z tych odpowiedzi zachowuje osobną stronę „pulpitu” podczas wchodzenia w stan zmaksymalizowanego okna? Wydaje się, że maksymalizuje to w bieżącej przestrzeni :(
bigp

Odpowiedzi:


5

Jak @james_fuller powiedział, że automatyczne ukrywanie dokumentu i maksymalizacja okna aplikacji (użyj altklawisza przy kliknięciu maksymalizacji) przyniesie żądany wynik. Niektóre aplikacje (Google Chrome) mają niestandardowe zachowanie przycisku maksymalizacji, więc Shiftit.app można wykorzystać do zmaksymalizowania tych aplikacji za pomocą jednego prostego polecenia.


1

Używam Mooma i działa całkiem dobrze:

http://manytricks.com/moom/

Pozwala na maksymalizację do pełnego ekranu, ale utrzymanie paska menu nadal widocznego. Różni się od klikania zielonego przycisku w oknie, które otwiera się na pełnym ekranie.


3
To płatna aplikacja. Tylko mówię.
dniu

0

Alt + kliknięcie na zielony przycisk pełnego ekranu robi to samo, co po dwukrotnym kliknięciu paska menu aplikacji


0

Aby dodać pasek narzędzi i zachować go podczas maksymalizacji ekranu, skorzystałem z opcji i nagrałem pad. Byłem zaskoczony.


-1

Naciśnij shift i alt / opcję i kliknij zielony przycisk maksymalizacji.


To była jedna z największych irytacji, które powstrzymywały mnie od dłuższej aktualizacji z Mavericks. W rzeczywistości jest to jeden z powodów, dla których całkowicie pominąłem Yosemite. Cóż, to i różne błędy, które musiały zostać opracowane w głównej wersji OS X, oraz fakt, że kerning / odstępy między literami Helvetica wyglądały zupełnie źle . Półtora roku później od debugowania i zatrudniania typografów w Apple, znów jestem na pokładzie.
YONGSTERZ

Nie maksymalizuje to użycia innych odpowiedzi
user151019

Nie widzę żadnej różnicy między alt / click i shift / alt / click
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.