Jak mogę uzyskać adres e-mail me.com?


13

Czy była to usługa oferowana tylko w Apple Mobile Mobile? Czy mimo to nadal mogę uzyskać adres e-mail kończący się na @ me.com?


Poniższe odpowiedzi wydają się być stare (przed wydaniem iCloud), więc opierają się na pewnej domysłach ... Czy ktoś może zaktualizować, czy nadal można uzyskać adres e-mail @ me.com, nie mogę znaleźć sposobu.
Atul Goyal

Znalazłem sposób i dodałem go jako odpowiedź poniżej.
Atul Goyal

Odpowiedzi:


7

Zasadniczo nie można utworzyć nowego konta MobileMe podczas przejścia na iCloud. Istnieją pewne luki (np. Dodawanie nowego konta do istniejącego konta rodzinnego) - ale większość będzie musiała poczekać, aż iCloud zostanie wydane. Oficjalne słowo na ten temat jest niejasne - jesienią 2011 r.

Z podglądu firmy Apple stronie obejmującego kontaktów, kalendarza i poczty w ramach iCloud:

Poczta, która dostarcza. Darmowy.

Po skonfigurowaniu usługi iCloud otrzymasz bezpłatne konto e-mail me.com. iCloud automatycznie wypycha nowe wiadomości e-mail na wszystkie Twoje urządzenia, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. ICloud utrzymuje synchronizację wszystkich folderów, niezależnie od używanego urządzenia.

Został opublikowany 6 czerwca 2011 r. I myślę, że to dość ostateczne. Darmowe konta me.com dla wszystkich. Nie jest jasne, czy możesz dostać nowy dzisiaj , ale kiedy iCloud otworzy się dla publiczności, będziesz mógł się zarejestrować.

Strona rejestracji w MobileMe została wyłączona, kiedy ogłoszono iCould na WWDC. Osoby z niezapłaconymi członkami płatnymi mogą poprosić o zwrot środków, ponieważ nie mogą już tworzyć nowego konta. Ponadto bezpłatne wersje próbne są zawieszone - prawdopodobnie do momentu otwarcia iCloud tej jesieni. Te przejściowe MobileMe FAQ dokumenty to szczegółowo i powinny być aktualizowane, jeśli sprawy przed zmianą szczegółów iCloud są uwalniane.

Jedynym sposobem na założenie konta jest posiadanie pakietu rodzinnego z nieprzydzielonymi kontami podrzędnymi. Nie jest jasne, czy i jak to konto podrzędne zostanie przeniesione do iCloud, ale dla niektórych może to być opcja ustanowienia poczty e-mail MobileMe po 6 czerwca 2011 r., A przed otwarciem iCloud dla biznesu.


1
„Bezpłatne konta me.com dla wszystkich”. „wszystko” oznacza każdego, kto jest właścicielem iGadżetu lub komputera Mac z systemem OSX 10.7 (lub nowszym).
Martin

Prawdopodobnie prawda (nie wiemy jeszcze, czy użytkownicy Windowsa z Safari lub iTunes, ale żadne iGadżety nie będą mogły zarejestrować się w iCloud), ale myślę, że w AskDifferent nie jest to bardzo restrykcyjne założenie. Jeśli ludzie chcą darmowego e-maila, który może robić wiele innych rzeczy, w tym doskonałe możliwości synchronizacji na wielu platformach, zawsze jest Google. Teraz używam MobileMe do synchronizacji poczty, kalendarza i kontaktów, ale NetNewsWire i Reeder używają Google Reader jako mojego kanonicznego sklepu RSS. A kiedy kilka lat temu mieliśmy Blackberry, zanim kupiliśmy iPhone'y, korzystaliśmy z Google Sync.
Negrino,

@martin każdy, kto ma identyfikator Apple ID, będzie mógł założyć konto iCloud, więc wystarczy przejść na stronę appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa i skonfigurować konto .
Graeme Hutchison

7

Ostateczna odpowiedź na to pytanie znajduje się obecnie w KB firmy Apple na dzień 15 stycznia 2015 r

Wyciąg:

  • Jeśli konto iCloud zostało utworzone 19 września 2012 r. Lub później, adres e-mail kończy się na @ icloud.com. Dowiedz się więcej o adresach pocztowych @ icloud.com .
  • Jeśli utworzyłeś konto iCloud przed 19 września 2012 r. Lub przeprowadziłeś się do iCloud z aktywnym kontem MobileMe przed 1 sierpnia 2012 r., Masz adresy e-mail @ me.com i @ icloud.com.
  • Jeśli masz działający adres e-mail @ mac.com na dzień 9 lipca 2008 r., Utrzymałeś aktywne konto MobileMe i przeniosłeś się do iCloud przed 1 sierpnia 2012 r., Możesz użyć @ icloud.com, @ me.com i @mac .com adresy e-mail z kontem iCloud.

W każdym przypadku możesz zalogować się do iCloud przy użyciu adresu e-mail @ icloud.com lub identyfikatora Apple ID używanego z kontem iCloud.

Jeśli utworzyłeś dla swojego konta jeden lub więcej aliasów e-mail , pamiętaj o następujących kwestiach:


4

Możesz po prostu przejść do sekcji „Poczta, kontakty i kalendarze” w preferencjach systemowych na komputerze Mac. Kliknij opcję dodawania konta po lewej stronie, a następnie kliknij opcję iCloud po prawej stronie, da ci to możliwość wygenerowania nowego konta Apple ID z opcją uczynienia go bezpłatnym kontem @ me.com.


3

Steve Jobs wspomina w WWDC 2011, że „Damy ci adres e-mail me.com”, mówiąc o iCloud. Więc - jeśli twoje pytanie dotyczyło tego, czy adresy @ me.com znikną wraz z pojawieniem się usługi iCloud, nie, nie sądzę.


2

Na tej stronie pomocy technicznej Apple :

Czy mogę utworzyć nowe konto MobileMe?
Nie możesz już utworzyć nowego 60-dniowego konta próbnego ani rozpocząć nowej subskrypcji za pomocą kodu zawartego w pudełku MobileMe. Jeśli jednak masz abonament rodzinny, nadal możesz tworzyć nowe konta członków rodziny.

Edycja: Nie wybrałem zbyt dobrze właściwego pytania: „Jak mogę uzyskać adres e-mail me.com?”.

Okazuje się, że wystarczy utworzyć identyfikator Apple ID przy użyciu istniejącego adresu e-mail, który trzeba będzie zweryfikować; następnie używając systemu iOS 5, OS 10.7 lub Windows Vista lub nowszego, i utwórz konto iCloud, które będzie zawierało twój wybór dostępnego adresu @ me.com.


1

Na komputerze Mac z systemem Lion lub nowszym kliknij Preferencje systemowe, wybierz iCloud.

Jeśli wybrałeś inne konto, wyloguj się.

Kliknij Utwórz identyfikator Apple ... reszta jest oczywista i wykonaj następujące czynności.


0

Ach ha! Znalazłem więc trudny sposób na uzyskanie adresu me.com. Pobrałem podgląd programisty iOS 5 na iPada 2. Nowy iOS umożliwia utworzenie adresu e-mail me.com.


Te konta mogą być oznaczone jako piaskownica programisty tylko podobne do kont Game Center, które zostały masowo usunięte tuż przed datą uruchomienia dla ogółu społeczeństwa. Zachowaj ostrożność, chyba że posiadasz informacje, że nie są to tylko konta testowe i zostaną migrowane, jeśli to dla Ciebie ważne.
bmike

2
@bike: W zależności od flagi pytania programistów są w porządku, aż do pytania o rzeczywisty kod. Trwałym pytaniem jest naprawdę, ile przyczepności uzyskają w miarę upływu czasu (co do tej pory nie jest dużo, ale tak naprawdę nie ma innego miejsca, w którym można by je zadać. SO zamknie takie rzeczy, a programiści zadają subiektywne pytania).
Philip Regan,

developer.apple.com prowadzi dyskusje na wszelkie tematy związane z oprogramowaniem w wersji beta i materiałami NDA oraz iCloud w wersji beta - być może nie miałeś na myśli żadnego innego miejsca w SE.
bmike

0

Szukałem sposobu na uzyskanie adresu e-mail @me i wreszcie po wielu poszukiwaniach znalazłem tutaj sposób

przejdź do ustawień iCloud na komputerze Mac i sprawdź Mail, pojawi się monit o utworzenie adresu @ me.com.

Nie jestem pewien, czy istnieje inny sposób utworzenia adresu @me od me.com lub icloud.com, ale powyższe działało dla mnie!


-1

Nie przypominam sobie, aby wspomniano o tym podczas rejestracji w iCloud, ale adresy / aliasy @ me.com są tworzone automatycznie obok twojego adresu e-mail @ iCloud.com.

Na przykład, jeśli John Doe utworzył dziś konto iCloud, a następnie uzyskał swój adres e-mail John.Doe@iCloud.com, mógłby również otrzymywać wiadomości e-mail wysyłane na adres John.Doe@me.com bez dodatkowej pracy po jego stronie.

tl; dr - Jeśli masz już adres e-mail @ iCloud.com, możesz automatycznie otrzymywać wiadomości e-mail wysłane na ten sam adres kończący się na @ me.com.


Czym różni się to od innych odpowiedzi, np. Atul Goyal, jaideep i Diana
użytkownik151019,

@ Mark Różnica polega na tym, że żadna z ich odpowiedzi nie wyjaśnia, że ​​adresy me.com są nadal dostępne jako aliasy. Jeśli użytkownik końcowy przejdzie kroki w dowolnym z wyjaśnień, zostanie powitany opcjami, które kończą się adresami iCloud.com. Technicznie są poprawne, są to prawidłowe metody uzyskiwania adresu me.com/icloud.com, ale nie wyjaśniają, że adres iCloud może używać adresu Me jako aliasu.
Pan Królik
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.