Nie można wyłączyć powiadomień e-mail o wydarzeniach w Yosemite


18

Po przejściu na Yosemite zacząłem otrzymywać powiadomienia e-mail o nadchodzących wydarzeniach z mojego kalendarza. To typowy e-mail

Return-Path: <my-email@gmail.com>
Received: from [192.168.100.245] ([113.163.117.148])
  by mx.google.com with ESMTPSA id gz1sm18613666pbb.8.2014.11.03.21.00.03
  for <my-email@gmail.com>
  (version=TLSv1 cipher=ECDHE-RSA-RC4-SHA bits=128/128);
  Mon, 03 Nov 2014 21:00:04 -0800 (PST)
Date: Mon, 03 Nov 2014 21:00:04 -0800 (PST)
From: My Name <my-email@gmail.com>
Content-Type: text/html;
charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
Mime-Version: 1.0 (Mac OS X com.apple.MailServiceAgent 8.0 \(1990.1\))
Subject: =?utf-8?Q?Alert_-_=D0=9F=D0=BB=D0=B0=D0=BD=D0=B5=D1=80=D0=BA?=
 =?utf-8?Q?=D0=B0_UC?=
Message-Id: <82009606-9D7A-4238-A09E-7374739780EA@gmail.com>
To: my-email@gmail.com
X-Mailer: Apple Mail (2.1990.1)

4 Nov 2014 14:00 : =D0=9F=D0=BB=D0=B0=D0=BD=D0=B5=D1=80=D0=BA=D0=B0 UC=

Mój kalendarz OSX jest połączony z moim kontem Google. I pobiera informacje o wydarzeniach z Kalendarza Google.

Wyłączyłem wszystkie powiadomienia dotyczące kalendarza OSX. http://take.ms/ZVQus

Ale nadal otrzymuję powiadomienia e-mail o nadchodzących wydarzeniach. Ponieważ otrzymuję je również z Kalendarza Google, otrzymuję wszystkie powiadomienia dwa razy.

Jak je wyłączyć?

Odpowiedzi:


21

To działało dla mnie:

Otwórz Kalendarz na komputerze Mac.

Na liście kalendarzy w lewej kolumnie kliknij prawym przyciskiem myszy (lub Command-I) w danym kalendarzu i wybierz „Uzyskaj informacje”

Zaznacz pole „Ignoruj ​​alerty”

Kliknij „OK”


2
Czy nadal robią to wyskakujące okienka? Podoba mi się wyskakujące okienko, po prostu nie czekam na spam e-mail.
levesque

Nie dostaję wyskakujących okienek, ale nie wiem, czy kiedykolwiek je wyłączyłem lub włączyłem, czy też je wyłącza lub włącza. Mogę tylko powiedzieć, że ich nie rozumiem.
aiwetir

5

To jest stary post, ale dla niektórych może być pomocny.

O ile mogę stwierdzić, okazuje się, że e-maile z alertami pochodzące z aplikacji pocztowej na komputery Mac postępują zgodnie z instrukcjami zaprogramowanymi w Kalendarzu Google, podobnie jak działają wyskakujące powiadomienia.

Biorąc to pod uwagę, na razie nie ma sposobu, aby zignorować oprócz instrukcji z kalendarza Google, chyba że usuniesz wszystkie alerty z komputera Mac (co również wyłączy wyskakujące alerty, które mogą, ale nie muszą być akceptowane) lub wyłączysz powiadomienia e-mail od strony kalendarza google (co również wyeliminuje powiadomienia e-mail z google, które ponownie mogą, ale nie muszą, być akceptowane)

Lub trzecią opcją jest życie z duplikatami, dopóki Apple nie zdecyduje się dać nam opcję zignorowania ustawień powiadomień e-mail z kalendarza Google, aby uniknąć duplikatu.

Mam nadzieję, że to jasne i ma sens.

Zadzwoniłem do działu pomocy technicznej Apple i oni też nic nie mogli rozwiązać.


Mam inną opcję. iCloud wysyła mi te powiadomienia z adresu e-mail w formacie meself@me.com, właśnie skonfigurowałem filtr i wysyłam wszystkie te e-maile prosto do kosza na śmieci.
levesque

@ user165620 Nigdy nie prosiłem firmy Apple o wysyłanie wiadomości e-mail za pośrednictwem adresu mojej firmy (to jedyna konfiguracja w programie Mail) w celu wysyłania wiadomości e-mail z moich osobistych kalendarzy, które są skonfigurowane tylko w kalendarzu Google i kalendarzu Macbook. To chyba główny problem.
Ricardo Martins

:0: * ^Mime-Version:.*com\.apple\.MailServiceAgent * Subject: Alert - /dev/nulldziała, jeśli kontrolujesz własne .procmailrc. Podział linii przed każdym *i przed/dev/null
BaseZen

2

Rozgryzłem to.

 1. Otwórz Kalendarz Google na swoim komputerze w przeglądarce.
 2. W prawym górnym rogu kliknij przycisk koła zębatego, a następnie kliknij Ustawienia w menu rozwijanym
 3. U góry strony Ustawienia kliknij kartę Kalendarze.
 4. Obok nazwy kalendarza kliknij Edytuj powiadomienia.
 5. Na tej stronie możesz usunąć lub edytować wszelkie domyślne powiadomienia. Popraw, jeśli się mylę, ale powinieneś zobaczyć powiadomienie na liście, które wygląda następująco:

Powiadomienie e-mail

 1. Po prostu usuń to powiadomienie lub zmień je na inny rodzaj powiadomienia (jedyną inną opcją poza „E-mailem” jest zwykłe „Powiadomienie”) i powinieneś być dobry.

Chcę otrzymywać powiadomienia e-mail z Kalendarza Google. Nie chcę ich od usług Apple, ponieważ mam je już od Google.
dandaka

1

Moja aplikacja Cal na komputerze Mac nie pozwala mi na stosowanie zmian i ustawianie alertów jako „brak”.

Jest to problem z aplikacją, nic więcej z tego, co mogę powiedzieć.

Moim rozwiązaniem było przejście do widoku dnia i kliknięcie wydarzenia. Następnie zmieniłem Czas podróży na coś losowego (na przykład 1,5 godziny) i kliknąłem, aby zastosować.

Kiedy to zostało zastosowane, zrobiłem wszystkie alarmy i czas podróży Żadne ponownie i nacisnąłem Apply i działało. Nie jestem pewien, na czym polega ten problem, ale zajęło mi trochę czasu, aby zrozumieć, że nie robię nic złego.


0

Naciśnij Command +,> Alerty. Będziesz wtedy mógł zmienić ustawienia alertów. Jeśli to nie pomoże, sugeruję przejście do ustawień Kalendarza Google i sprawdzenie, jakie typy alertów są włączone. Chociaż wygląda na to, że Apple wysyła te e-maile, pochodzą one od Google. Zobacz też: http://www.solveyourtech.com/how-to-stop-email-notifications-from-google-calendar/ . Mam nadzieję, że mogłem ci pomóc!


1
1. Są to ustawienia Kalendarza OSX, wszystkie alerty są wyłączone take.ms/bDK8b i take.ms/8HDvY 2. Dostaję dwa powiadomienia dla każdego zdarzenia - jedno z Kalendarza Google (co lubię), a drugie z OSX take.ms / 0TLKI . Poważnie wątpię, że ta sekunda pochodzi od Google, ponieważ ma w nagłówku „Mac OS X com.apple.MailServiceAgent”.
dandaka

To dziwne ... Zadzwonię lub spojrzę, ponieważ zaktualizowałem swój drugi komputer do Yosemite i mam tę samą odpowiedź. Wrócę do ciebie wkrótce.
Bora,

-1

Kalendarz> Preferencje> Alerty> Odznacz „Czas odejść”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.