Jak wyłączyć wyświetlanie zdjęć z prędkością światła podczas importowania do iPhoto z urządzenia iOS?


1

Podczas importowania zdjęć z urządzenia z systemem iOS do iPhoto (jeśli ma to znaczenie v9.6), iPhoto wyświetla każde zdjęcie w jego oknie po jednym obrazie na raz (każde przez ułamek sekundy), jak pokaz slajdów z nerwowym przewijaniem do przodu lub coś takiego przypuszczalnie podczas importowania każdego zdjęcia. Przypuszczam, że ktoś może chcieć tej funkcji, ale uważam, że pokazywanie mi każdego zdjęcia przez 1/10 sekundy jest śmieszne. Wyświetlenie pierwszych kilku miniatur i paska postępu wydaje się wystarczające.

W każdym razie: wyraźnie, mogłem po prostu ukryć okno lub coś w tym stylu, a niektóre miniatury zostaną wyświetlone, ale czy istnieje sposób na wyłączenie wyświetlania pojedynczych / sekwencyjnych obrazów podczas ich importowania do iPhoto? Nie widzę żadnych opcji „importu” w oknie dialogowym Preferencje ani kiedy urządzenie jest podłączone, a moje najlepsze wyszukiwanie w Internecie daje tylko informacje na temat importowania lub usuwania.

Może ta „funkcja” nie może zostać zmieniona, a ja tylko ja jej nie chcę. Na przykład, jeśli synchronizuję zdjęcia w tle w kawiarni lub coś takiego, nie chcę, żeby jakaś przypadkowa osoba spoglądała mi przez ramię, żeby zobaczyć 100 zdjęć mojego kota [ 1 ] ściganie wskaźnika laserowego [ 2 ] lub cokolwiek, co próbowałem uzyskać ten doskonały obraz lub coś takiego.


Przypisy:
1 Nie mam kota.
2 Nigdy tego nie zrobiłem [ 3 ].
3 Ale ja słyszeć że to fajne ...?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.