Preview.app z Yosemite przechodzi do początku dokumentu, gdy zmienia się PDF


9

Korzystam z Preview.app do przeglądania plików PDF, które tworzę pdflatex. W OSX Mavericks, za każdym razem, gdy zmieniał się PDF, zmieniałem okna z podglądu, a potem z powrotem, a widok aktualizowałby się, przewijając do góry bieżącej strony w trybie ciągłego przewijania.

Teraz, po aktualizacji do Yosemite, Preview.app zawsze wraca na górę dokumentu przy każdej aktualizacji pliku PDF. To bardzo denerwujące i nie znalazłem sposobu na odzyskanie starego zachowania. Jakieś pomysły? Jeśli wybiorę tryb pojedynczej strony ( ⌘2), wydaje się, że pozostanie na tej samej stronie, ale idealnie chciałbym zachować ciągłe przewijanie ...

Odpowiedzi:


4

Poinformuj Apple o tej regresji w zachowaniu Preview.app w OS X 10.10.

Jeśli masz identyfikator Apple Developer ID, możesz go również zgłosić za pośrednictwem bugreporter.apple.com .


2
Dzięki za pomoc, utworzyłem raport o błędzie 18779386 (ale nie wiem, czy ktokolwiek może uzyskać do niego dostęp).
John J. Camilleri

Dziękujemy za zgłoszenie błędu. Nikt spoza Apple nie będzie mógł zobaczyć szczegółów raportu o błędzie, ale znajomość numeru błędu jest pomocna dla osób napotykających problem. OpenRadar jest również dostępny do udostępniania publicznych raportów o błędach.
Graham Miln

Dziękuje za wszystko. Czułam się głupio po zaakceptowaniu „darmowego” uaktualnienia do 10.10 i zobaczeniu, że Preview jest teraz w połowie zepsuta (tak właśnie się czuję). Dałem Apple znać. Czy istnieje sposób na zainstalowanie wcześniejszej wersji Preview, dopóki Apple nie naprawi nowej?
phs

Przywracanie tylko Preview.app jest mało prawdopodobne. Możesz wrócić do OS X 10.9 . Najbezpieczniejszą opcją jest masowe przywracanie z kopii zapasowej sprzed Yosemite.
Graham Miln


0

Przynajmniej w 10.10.3, jeśli zamkniesz istniejący plik pdf przed odtworzeniem nowej wersji, otwarcie nowej wersji spowoduje powrót do poprzednio wyświetlanej strony. Trudno jest pamiętać, aby za każdym razem zamykać istniejący plik pdf, a następnie przejść do „Otwórz ostatnie”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.