Jak zwiększyć „prędkość śledzenia” ponad maksimum?


18

W przypadku Macbooka Pro ustawiłem gładzik dla Three Fingers na „Dragging”:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jednak prędkość śledzenia jest zbyt wolna i często niemożliwe jest przeciąganie na większą odległość ze względu na rozmiar fizycznego gładzika.

W jaki sposób zwiększamy prędkość śledzenia powyżej maksymalnego dozwolonego?

Odpowiedzi:


13

BetterTouchTool to robi i pozwala również dodawać gesty specyficzne dla aplikacji!

W tej chwili nie sądzę, żebym mógł bez tego użyć Maca. Mam skróty do zarządzania kartami przeglądarki i skróty Findera zmapowane do gestów wielodotykowych.


2
Jest pod Basic Settings> Magic Mouse> Set mouse speed. To jest niesamowite!
phyatt

Idealne, idealne narzędzie. Podobnie jak ty, nie mogę bez niego używać mojego Maca. Dzięki :). Uwielbiam to
Huynh Inc

1
Do Twojej wiadomości, BetterTouchTool nie działa w tym celu w Sierra (BTT ma teraz ostrzeżenie obok tej opcji). Odpowiedź od @ user495470 działała dla mnie - „defaults write -g com.apple.trackpad.scaling -float 5.0” (lub dla myszy: „defaults write -g com.apple.mouse.scaling -float 5.0”).
Freewalker

@LukeWilliams - Apple rujnuje Mac OS. Przynieś lamparta śnieżnego!
Fałszywe imię

38

Wartość preferencji jest przechowywana ~/Library/Preferences/.GlobalPreferences.plisti może zostać zmieniona za pomocą czegoś podobnego defaults write -g com.apple.trackpad.scaling -float 5.0. Normalna maksymalna wartość wynosi obecnie 3.0. Zastosowanie zmian wymaga wylogowania i ponownego zalogowania.


10
Dla tych, którzy tu przychodzą, szukając przyspieszenia myszy (jak ja) zmień powyższe polecenie / właściwość na com.apple.mouse.scaling. Więc defaults write -g com.apple.mouse.scaling -float 5.0jest to, czego szukasz.
Lucas,

Znalazłem plik, ale jak przeczytaliście jego zawartość? Zawiera dziwne łańcuchy.
Dr_Hope

1
@Lucas Czy mógłbyś podać swój komentarz jako odpowiedź? W ten sposób Twoje informacje nie zostaną utracone, jeśli Twój komentarz zostanie przypadkowo usunięty. Przybyłem tutaj, aby znaleźć sposób na zwiększenie prędkości myszy i jestem pewien, że inni też. Będę cię głosować!
Kodos Johnson

@Dr_Hope W rzeczywistości nie powinieneś otwierać pliku, ale możesz go zmodyfikować za pomocą polecenia wymienionego w odpowiedzi. Otwórz aplikację Terminal i wprowadź następujące polecenie:defaults write -g com.apple.trackpad.scaling -float 5.0
Kodos Johnson

10

Dla tych, którzy przychodzą tutaj, szukając przyspieszenia myszy (jak ja), zmień polecenie / właściwość wymienione w odpowiedzi na @ user495470 na com.apple.mouse.scaling.

Więc:

defaults write -g com.apple.mouse.scaling -float 5.0

jest tym, czego szukasz.

Oto @Kodos Johnson :)


Wyloguj się lub uruchom ponownie, aby zadziałało.
feniks


2

Przeciąganie zwykłym gładzikiem można wykonywać w segmentach, tak samo jak przeciąganie myszką w ograniczonej przestrzeni, podnosząc i przesuwając mysz; twoje palce} i jeszcze raz przeciągnij palcem. W swoim przedpolu włącz i przeciągnij jednym palcem, a nawet nie będziesz musiał go naciskać.


1

Jeśli włączysz przewijanie bezwładnościowe, możesz, po rozpoczęciu gestu przeciągania, utrzymywać dwa palce stabilnie i przesuwać drugim, aby bezwładnie „przeciągnąć” okno wokół ekranów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.