Wyłącz automatyczne uruchamianie iPhoto podczas podłączania iPhone'a lub iPada [duplikat]


60

iPhoto zaczyna się uruchamiać, gdy iPhone jest podłączony, chociaż nigdy przedtem nie był używany w Yosemite. Kroki opisane w: Po podłączeniu urządzenia - iTunes lub iPhotos nie mogą się otworzyć , nie działa w Yosemite. Yosemite wydaje się ignorować ustawienia iPhoto.

Odpowiedzi:


113

Z podłączonym iPhone'em.

  1. Otwórz aplikację „Przechwytywanie obrazu”
  2. Wybierz swój iPhone
  3. Naciśnij trójkątny kwadratowy symbol w lewym dolnym rogu.
  4. Wybierz „Brak aplikacji” z listy rozwijanej w „Otwiera się Podłączanie tego iPhone'a”:

Zrzut ekranu w celu wyjaśnienia


4
Jeśli to jest odpowiedź, twoje pytanie było dokładnym duplikatem.
Rob

Wolałbym zobaczyć tę odpowiedź na inne pytanie, ponieważ zawiera szczegółowe informacje, gdy szukasz opcji w Image Capture zamiast w iPhoto.
Joost

Cóż @Joost. To rozwiązuje problem otwierania iPhoto. Odpowiedź nie leżała w iPhoto. Ustawienia w iPhoto są ignorowane. Odpowiedź na pytanie. iPhoto już się nie otwiera.
GusOst

9
@Rob nie, to nie jest! Ustawienia iPhoto są ignorowane! Zmiana w Image Capture nie jest dokładnie taka sama jak zmiana w iPhoto. To jest podobne. Ale to nie działa w Yosemite. Dlaczego ludzie bez tego problemu zawracają sobie głowę stwierdzeniem, że to nie działa, kiedy to działa? Lub powiedz, że to to samo, kiedy tak nie jest.
GusOst

1
Obraz używany przez Yosemite wygląda jak „wyrzucony” obraz, który mnie rzucił. Jest to w rzeczywistości to samo / rodzaj / rzeczy, które musieliśmy robić w poprzednich systemach operacyjnych, ale po prostu wybierając urządzenie oferujące to samo podmenu. Teraz musisz kliknąć przycisk, który wygląda, jakby odmontował urządzenie.
Tim D
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.