Przypinanie doku do rogu w Yosemite / El Capitan


24

W Mavericks i wcześniejszych można użyć następujących poleceń, aby przypiąć dok do górnego lub dolnego rogu ekranu, jeśli dok został umieszczony w lewo / w prawo, lub w lewy / prawy róg, jeśli dok został umieszczony na dole , za pomocą następujących poleceń:

defaults write com.apple.dock pinning -string start

lub

defaults write com.apple.dock pinning -string end

Następnie następuje killall Dockrestart Docka. Teraz w Yosemite wygląda na to, że ta opcja została usunięta. Czy nie ma sposobu na odzyskanie tej funkcji w Yosemite?

Aktualizacja: W El Capitan nadal nie jest to możliwe. Bardzo rozczarowany Apple.


Biegałeś killall dock?
woff

Tak, uruchomiłem też to polecenie. Zredagowałem pytanie, aby było jasne.
Guillochon

Przepraszam, to wszystko, co mogłem znaleźć.
woff

FWIW, ustawienie „Umieszczenia” Docka w TinkerTool jest wyłączone w Yosemite, co dodatkowo wskazuje, że może to po prostu być niemożliwe. (Co mnie bardzo, bardzo smutno.)
Phrogz

Niestety nie wygląda na to, że możemy to zrobić ... może jeśli wystarczająca liczba osób narzeka na to Apple?
Michael,

Odpowiedzi:


3

Złożyłem błąd nr 18701500 dotyczący tego problemu na stronie http://bugreporter.apple.com/

Mój błąd został zamknięty przez Apple Engineering jako duplikat błędu # 16814560, który nadal jest oznaczony jako otwarty.

Chociaż Apple nie zezwala na publiczne przeglądanie bazy danych błędów - nie widzę szczegółów błędu, który został przez niego zamknięty na korzyść - i dlatego nie możesz zweryfikować moich oświadczeń, jest to dla mnie dowód, że obecnie nie ma rozwiązania tego problemu problem.


Zgłaszanie błędów przez Apple jest bardzo frustrujące, ale priorytetem są błędy na podstawie liczby zgłoszeń. Mam wrażenie, że to nie zostanie naprawione, ale kto wie.
Tony

1

Wygląda na to, że nie jest to możliwe, jak pokazano tutaj . Przepraszam.


1
Nie sądzę, że ostatecznie pokazuje, że nie jest to możliwe, możliwe jest na przykład, że nazwa opcji zmieniła się w Yosemite. Ale to prawdopodobnie pobożne życzenie.
Guillochon

No cóż. Powodzenia.
woff 18.10.14

3
Jeśli poprosisz o dowód, że renifery nie potrafią latać, a ja wciąż wyrzucam je z dachu, a oni umierają, to prawda, że ​​każdy tylko udowadnia, że ten renifer nie mógł latać. Jednak każda dodatkowa śmierć sugeruje, że nikt nie może. Ja też pokładam nadzieję, ale maleje.
Phrogz

1
Wielkie rozczarowanie.
JBCP
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.