Aby wyświetlić pełną zawartość tego dokumentu, potrzebujesz późniejszej wersji przeglądarki PDF


13

Czasami otrzymuję pliki PDF, które otwierają się w wersji Preview (wersja 7.0 (826.4), Mavericks) z następującym komunikatem:

Aby wyświetlić pełną zawartość tego dokumentu, potrzebujesz późniejszej wersji przeglądarki PDF. Możesz zaktualizować do najnowszej wersji Adobe Reader ze strony www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html Aby uzyskać dalszą pomoc, przejdź do www.adobe.com/support/products/acrreader.html

lub czasami wiadomość jest taka sama, ale inna:

Proszę czekać ... Jeśli ta wiadomość nie zostanie ostatecznie zastąpiona odpowiednią zawartością dokumentu, przeglądarka plików PDF może nie być w stanie wyświetlić tego typu dokumentu.

Możesz zaktualizować program Adobe Reader do najnowszej wersji dla systemu Windows®, Mac lub Linux®, odwiedzając stronę http://www.adobe.com/go/reader_download .

Aby uzyskać dodatkową pomoc dotyczącą programu Adobe Reader, odwiedź stronę http://www.adobe.com/go/acrreader .

Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym lub znakiem towarowym Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Mac jest znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Linux jest zastrzeżonym znakiem towarowym Linusa Torvaldsa w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Tutaj możesz znaleźć przykładowy plik PDF (dzięki @Tetsujin), kanadyjską aplikację imigracyjną

Nie lubię programów typu bloatware Abobe tak bardzo, że nie zainstaluję ich programu Acrobat Reader na moim komputerze Mac. Zawsze.

Kiedy korzystam z komputera z systemem Windows i otwieram ten plik PDF w programie Acrobat Reader, zawiera on formularz z listami rozwijanymi i polami wprowadzania.

Czy istnieje sposób na otwarcie tego pliku pdf w OS X? Wolałbym Preview.app.

Zrzuty ekranu:

potrzebujesz przeglądarki pdf

proszę czekać pdf


Wersja zapoznawcza 7.0 (826.4), najnowsza wersja Mavericks.
CousinCocaine

Potwierdzono - znalazłem przykład, aby inni mogli przetestować cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM0008ENU_2D.pdf [nic tajnego, nic niebezpiecznego, to kanadyjska aplikacja imigracyjna]. Podgląd nie działa, program Adobe Reader działa.
Tetsujin

1
Z mojego doświadczenia nie jest realistyczne sądzić, że Preview zawsze może zastąpić Adobe Reader, jest wiele okazji, gdy działa tylko ten ostatni.
Tom Gewecke

Odpowiedzi:


12

Niektóre pliki PDF (dynamiczne formularze XFA) utworzone w programie Adobe LiveCycle można otwierać tylko w programach Adobe Reader i Adobe Acrobat. Gdy spróbujesz otworzyć te pliki w alternatywnej przeglądarce plików PDF, zobaczysz ten komunikat o błędzie.

Niestety nie jest łatwo usunąć tę wiadomość i zmodyfikować plik PDF, aby można go było otworzyć w alternatywnych przeglądarkach PDF. Osoba, która utworzyła oryginalny formularz, musi ponownie utworzyć formularz, używając opcji, które nie ograniczają, które przeglądarki plików PDF mogą otwierać i wyświetlać plik.

Adobe podjął decyzję, że ponieważ niewiele produktów innych niż Adobe obsługuje te specjalne pliki PDF, lepiej jest pokazać tę wiadomość - i wymagać od użytkownika pobrania programu Adobe Reader lub Adobe Acrobat - niż pozwolić przeglądarce plików PDF spróbuj wyrenderować dokument.

Źródło: http://www.quickpdflibrary.com/faq/if-this-message-is-not-eventually-replaced-by-the-proper-contents-of-the-document.php

... więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi: nie, Preview nie może tego zrobić. To Adobe Reader lub nic


0

Jest na to sposób w Terminalu. W programie Adobe Acrobat zapisz plik jako plik Postscript . Zazwyczaj zapisuję go na pulpicie. Następnie otwórz Terminal i przejdź do pulpitu, pisząc cd ~/Desktop. Następnie wprowadź polecenie

pstopdf filename.ps

Na pulpicie powinien być nowy plik PDF. Można go teraz otworzyć przez podgląd.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.