Czy w iTunes obsługiwana jest funkcja przekazywania / ciągłości (iOS 8+) w celu płynnego przełączania odtwarzania między komputerami Mac i iOS?


14

Chciałbym móc kontrolować moją obecnie odtwarzaną piosenkę iPhone'a z mojego komputera Mac. Czy ktoś wie, czy przekazywanie / ciągłość jest obsługiwane w iOS 8 lub 9 Music.app?


4
Naprawdę chciałbym to zrobić w inny sposób ... Aby móc zabrać miejsce, w którym aktualnie jestem na albumie lub liście odtwarzania w iTunes, przekazać mojemu iPhone'owi w połowie utworu i kontynuować słuchanie w drodze do domu ... bądź miły!
Jowie

1
@Jowie Myślę, że może to pytanie powinno otrzymać nowy tytuł, bo tak sobie wyobrażałem. (Na listach życzeń kilku osób .) BTW, do zdalnego sterowania, sprawdź także Airfoil .
duozmo

Odpowiedzi:


5

Przekazywanie nie jest obsługiwane w Music.app, jednak przypadek użycia (sterowanie odtwarzaniem multimediów na iPhonie z komputera Mac) byłby bardziej zgodny z tym, co robi aplikacja Apple Remote, na odwrót.

Tunes Remote pozwala kontrolować jedno urządzenie z innego urządzenia lub komputera Mac. Nie korzystałem z oprogramowania, więc YMMV.


3

Ponieważ kilka innych osób już odpowiedziało, nie, w tej chwili iTunes i Muzyka nie obsługują przełączania.

Jednak kiedyś istniało oprogramowanie, które właśnie to robiło, o nazwie Seamless . Został on jednak usunięty ze sklepów z aplikacjami, po tym, jak „Apple gwałtownie usunął komponent z iOS, którego Seamless używał, aby umożliwić komunikację z iPhone'em <-> Mac”. Programiści twierdzą, że „mogą go obejść, ale zajmie to trochę czasu. . ”Może kiedyś wróci, w takim przypadku może to być dobre obejście.


Powtórzenie, nie do końca o to pytałeś, ale spodziewam się, że nadal może być przydatne.
Timothy Mueller-Harder


0

wydaje się, że nie. Zawsze myślałem, że możliwość odtwarzania listy odtwarzania lub albumu na innym urządzeniu już się kończy. Użyłbym go znacznie bardziej niż safari lub poczta, ponieważ i tak było to dostępne z kartą iCloud w safari lub folderem roboczym w poczcie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.