Nie można dostać się do mojego telefonu po skasowaniu go przez iCloud


2

Zapomniałem hasła z ograniczeniami, więc sprawdziłem niektóre strony internetowe i fora, które kazały mi usunąć iPhone'a z iCloud i wykonać kopię zapasową mojego iPhone'a.

Zrobiłem to, ale niestety teraz mój iPhone jest w trybie zagubienia i został usunięty z iCloud i nie mogę dostać się do mojego telefonu. Jak mogę wrócić do telefonu lub go zresetować?

Odpowiedzi:


1

Możesz wyłączyć utracony tryb na swoim urządzeniu, przechodząc do icloud.com/#find , wybranie urządzenia i kliknięcie Stop Lost Mode .


1
Tak ale jak? Mówi tylko, że telefon został zgubiony i powinienem zadzwonić pod określony numer
DrunkinLama

Usunąłem też moje urządzenie z mojego konta iCloud, myśląc, że coś to zmieni
DrunkinLama

@DrunkinLama Ah, zawsze możesz przywrócić urządzenie za pomocą iTunes. Wyłącz urządzenie, a następnie podłącz je do iTunes przez USB, przytrzymując jednocześnie przycisk home.
grg

1
Gdzie jest édit? Czy to jest w iCloud? Jeśli tak, to gdzie?
DrunkinLama

Zrobiłem to, ale itunes mówi, że potrzebuję mojego, aby odblokować pinezkę, której nie mogę dosięgnąć, ponieważ zablokowałem mój telefon. Próbowałem też zabrać mój pin do mojego iPhone'a, ale nadal nie działał
DrunkinLama

0

Musisz przywrócić telefon. W pewnym momencie procesu przywracania poprosi o podanie identyfikatora Apple i hasła (blokada aktywacji). Po jej wprowadzeniu zakończy się przywracanie, a następnie można przywrócić aplikacje i dane z kopii zapasowej iTunes lub iCloud.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.