Zaimportuj istniejące dane do iOS 8 Health [duplikat]


9

Czy jest (lub będzie) możliwe importowanie danych już zebranych przez inne aplikacje do nowej aplikacji zdrowotnej w iOS 8?


1
Myślę, że to zależy od konkretnego zastosowania. Dlatego należy poprosić o wsparcie aplikacji.
xVir

Łączę to z nieco nowszym pytaniem, ponieważ te tagi i sformułowania są coraz lepiej trafiane, a zaakceptowana odpowiedź na drugie pytanie jest bardziej poprawna i kompletna niż tutaj zaakceptowana odpowiedź.
bmike

Odpowiedzi:


1

Jak powiedział xVir w komentarzu, będzie to zależeć od aplikacji, a nie od Zdrowia. Po wydaniu aplikacji Health kilka aplikacji, z których korzystałem, zaktualizowano w celu obsługi aplikacji Health.

Niektórzy z nich po prostu powiedzieli, że odtąd będą przekazywać dane do Zdrowia (jak Czas Uśpienia), a inni wzięli dane, które już utworzyli, aby przekazać je do Zdrowia (jak FitStar).

Tak więc twórca aplikacji musi zdecydować, czy wdroży sposób na przekazanie do stanu zdrowia starych danych, które aplikacja już utworzyła, czy tylko nowo utworzonych danych.

Możesz zobaczyć Zdrowie jako „pasywne” repozytorium danych informacji o zdrowiu, które będą dostarczane przez aplikacje innych firm (lub ręcznie). Następnie „po prostu” wyciągnie z niego wykresy.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami xVir i zapytaj dostawców aplikacji. Zrobiłem to na przykład z funkcją Sleep Time, gdzie chciałbym uzyskać kilka miesięcy danych na temat zdrowia ( ale na razie brak odpowiedzi ... Właśnie odpowiedziałem, że szukają w przyszłości aktualizacji)


Oprócz odpowiedzi LudoMC: Aplikacja Health (Kit) używa określonego formatu danych. Jeśli „stare” dane, które zostały zebrane, pominą pewien czynnik wymagany przez zdrowie, bardzo trudno będzie zaimportować te dane do zdrowia. Jednak to zależy od programisty. Osobiście nie rozwinąłbym tej funkcji i poświęciłbym czas na „uaktualnienia” aplikacji, ponieważ może to być duża trudność, jak wyjaśniono powyżej.
Rob

To już nie jest poprawna odpowiedź. Kilku programistów przyspieszyło import danych CSV bezpośrednio do aplikacji Health. Apple ma funkcję eksportu, w której możesz wysłać do siebie plik zip, ale nie ma funkcji importowania w systemie iOS 8. Wszystko, co istnieje, to interfejs API firmy Apple, który umożliwia programistom zewnętrznym zapewnienie funkcji importowania danych w systemie iOS.
bmike

3

Niedawno wydaliśmy nową aplikację, która jest przeznaczona do importowania danych z plików danych CSV (wartość oddzielona przecinkami), która obejmuje wiele formatów eksportowanych danych z istniejących aplikacji. Umożliwi to importowanie danych z aplikacji, które mają funkcję eksportu, ale nie są jeszcze zintegrowane z HealthKit / Health App.

Jeśli nadal jesteś ciekawy tej funkcji, sprawdź ją w App Store pod adresem : https://itunes.apple.com/us/app/health-importer/id930943780?ls=1&mt=8


Ta aplikacja otrzymuje dobre recenzje od osób, które jej używają. Dobra robota i dzięki za rozszerzenie aplikacji zdrowia i umożliwienie nam kontrolowania przechowywanych tam danych.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.