Jak mogę zaimportować dane zewnętrzne do HealthKit?


13

Mam kilka aplikacji, które mogą nie zostać zaktualizowane do obsługi iOS 8 i HealthKit, ale oferują eksport CSV przechowywanych danych.

Czy istnieje sposób na zaimportowanie danych historycznych do HealthKit i Health.app?


Brian, czy byłoby możliwe zaimportowanie danych z maszyny Cpap w postaci pliku CSV do zestawu zdrowia w kategorii snu? Obecnie używam maszyny Resmed S9 Cpap i jestem w stanie pobrać dane dotyczące snu z maszyny i wyeksportować dane do pliku CSV przy użyciu programu typu open source o nazwie Sleepyhead. naprawdę chciałbym móc zaimportować te dane do aplikacji zestawu zdrowia. Widzę, że aplikacja twojej firmy Health Importer byłaby świetnym wyborem i chętnie kupiłbym aplikację, ale bez tej funkcji nie robi mi to wiele dobrego. mogę podać więcej informacji i cvs fil

Jeff - podejście Apple do obsługi danych dotyczących snu jest zupełnie inne niż to, co większość ludzi śledziłaby i jak większość cpap radzi sobie z danymi. Do tej pory nie widzieliśmy zestawu danych, który zawiera niezbędne informacje, które Apple chce dla typu danych, ale chętnie spojrzę na twoje i zobaczę, czy to zadziała. Proszę napisz do mnie próbkę twoich danych i mogę rzucić okiem. Możesz wysłać go na adres [at] paradox-customs.com. Dzięki!
Brian Krabach,

Odpowiedzi:


5

Zewnętrzni programiści mogą zapewnić funkcję importowania do aplikacji kondycji za pośrednictwem normalnego interfejsu API zestawu Health Kit w systemie iOS.

Niektóre aplikacje ocierają się lub korzystają z internetowego interfejsu API, takiego jak Sync Solver , aby pobrać dane FitBit z chmury do lokalnej aplikacji na zdrowie na iOS. Niektóre, takie jak Health Importer, są bardziej ogólne. (właściwe ujawnienie: pracuję nad tą aplikacją )

Mamy w sklepie aplikację zaprojektowaną specjalnie do importowania dowolnych danych CSV do HealthKit / Health.App.

Oto kilka zrzutów ekranu z wersji programistycznej, aby pokazać, jak działa aplikacja:

Pliki CSV można wysłać pocztą e-mail, a następnie otworzyć w aplikacji:

Oczekiwanie na import CSV

Otwórz w aplikacji

Następnie możesz skonfigurować każdą kolumnę w pliku CSV na obsługiwany typ danych z HealthKit / Health.App:

Gotowy do importu

Następnie wystarczy nacisnąć przycisk importu, aby wprowadzić dane:

Importowanie danych

Importowanie zakończone


Ktoś wysłał ci wiadomość jako nową odpowiedź, a ktokolwiek przekształcił ją w komentarz, przypadkowo umieścił ją na moim pytaniu ...
NReilingh

2
Health Importer wydaje się być bardzo wadliwy. To nie działa bardzo dobrze.
Owen Godfrey,

W ogóle nie działa w iOS 9. Żałosne, że nie możemy importować własnych danych Apple o zdrowiu!
Guillochon

Po zainstalowaniu prawie 2000 kopii aplikacja działa bardzo dobrze dla dużej liczby osób. Mamy kilka błędów, o których wiemy i pracujemy nad rozwiązaniem. Prace nad aplikacją zostały wstrzymane na kilka miesięcy podczas przeprowadzki po całym kraju, a następnie zaktualizowania jej do najnowszych plików SDK firmy Apple, ale wróciliśmy i pracujemy nad nową wersją. Potwierdziliśmy, że działa dobrze w iOS9, a jedna z naszych aktualizacji, nad którymi pracujemy, dotyczy obsługi własnego eksportu Apple z Health.app.
Brian Krabach,

Czy ta aplikacja może zaimportować folder pełen plików csv w tym samym formacie, który eksportuje Google Fit? Przełączyłem się z Androida na iPhone'a i wyeksportowałem moje dane Google Fit za pomocą Google Takeout. Czy Twoja aplikacja to importuje?
Vaddadi Kartick

1

Lionheart Software wydało właśnie aplikację Health CSV Importer , która właśnie to robi. Zasadniczo zajmuje prawie każdy plik CSV, który można w niego rzucić, i przenosi go do Apple Health.

Lionheart ma również aplikację o nazwie Health Data Importer, która przenosi dane ze starego iPhone'a na nowy (bez konieczności przywracania tego telefonu z kopii zapasowej). `

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.