Znajdź mój iPhone 3Gs


2

Znajdź mój iPhone lokalizuje mój telefon, gdy jest w domu, ale gdy odsuwa się od domu, zawsze pokazuje starą lokalizację (Dom) i nigdy się nie aktualizuje. Mój iPhone 5 korzystający z tego samego konta działa dobrze. Jak rozwiązać ten problem?

  • iOS 6.2 lub nowszy
  • iCloud i Znajdź mój telefon
  • Wi-Fi włączone

Czy zabierając telefon iPhone 3G do kawiarni i otwierając mapy, znajduje on właściwą lokalizację? Zgaduję, że nie masz abonamentu na stary telefon i musisz korzystać z Wi-Fi - czy możesz to potwierdzić?
bmike

Odpowiedzi:


1

Czy dane mobilne są włączone w telefonie? Możliwe, że nie może zaktualizować danych lcoation, ponieważ nie może połączyć się z Internetem. Powinieneś sprawdzić, czy komórkowa transmisja danych jest włączona i czy Twój telefon komórkowy obsługuje komórkową transmisję danych (i czy masz wystarczający limit).

Inną sprawą do sprawdzenia byłoby przeniesienie telefonu do innej lokalizacji, w której jest zasięg WiFi, i sprawdzenie, czy tutaj zaktualizuje dane lokalizacji.

Jeśli te kroki nie przyniosą zadowalającego wyniku, może to oznaczać problem z GPS w telefonie. Otwórz jedną z aplikacji map i sprawdź, czy dokładnie wyświetla Twoją lokalizację.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.