Błąd podczas próby uruchomienia dysku USB Mavericks


1

enter image description here

MBP 5,3 z uruchomioną wersją 10.9.4 próbującą utworzyć rozruchowy napęd USB 2 b / c Dysk twardy mojej żony na podobnym MBP nie powiódł się. Nowy dysk w poczcie. Próbowałem użyć 4-5-letniego Lexara 8GB i dostałem ten niejasny błąd.

Odkąd właśnie kupiłem nowy SanDisk 16GB myślę, że może potrzebowałem nowszego dysku, ale nie, ten sam błąd. Próbowałem wymazać, podzielić, naprawić itp. Oba napędy USB w Narzędziu dyskowym.

Odpowiedzi:


1

Istnieje narzędzie automatyzacji o nazwie DiskMaker X. Wszystko, czego potrzebujesz, aby program działał, to obraz dysku, z którego próbujesz utworzyć usb. Robi za ciebie całą pracę. Tylko upewnij się, że masz pełny obraz, a nie częściowy.


0

Mavericks potrzebuje 8 GB miejsca.

Nie masz pewności, że dysk Lexar 8 GB jest wolny.

Sprawdź to.

Używam następującego procesu, aby utworzyć bootowalny USB.

Sformatuj go, używając Narzędzia dyskowego, jako dysku Mac OS Extended (Journaled) o nazwie Mavericks. Można to zrobić z karty Wymaż w aplikacji; upewnij się, że napęd USB nie mieć wiele partycji (co może się zdarzyć, więc przejdź do zakładki Partycja, aby zweryfikować i poprawić)

Otwórz Terminal i Kopiuj / Wklej po.

sudo /Applications/Install\ OS\ X\ Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/Mavericks --applicationpath /Applications/Install\ OS\ X\ Mavericks.app --no interaction.

Proces....

Kasowanie dysku: 0% ... 10% ... 20% ... 30% ... 100% ...

Kopiowanie plików instalatora na dysk… (ta część może zająć 30 minut)

Kopiuj kompletne.

Uruchamianie dysku ...

Kopiowanie plików rozruchowych ...

Kopiuj kompletne.

Gotowe.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.