Jak zmodyfikować program Word 2011 dla komputerów Mac, aby jednocześnie widzieć śledzone zmiany w treści i notatki?


9

Tło:

W programie Word 2011 dla komputerów Mac można wyświetlać śledzone zmiany w tekście - to znaczy zobaczyć zmiany wprowadzone na ekranie w samym tekście, zamiast widzieć je w dymku z boku. (Taki balon napisałby „Tekst usunięty -” na ekranie ”.)

Jednak obecnie nie ma takiej możliwości podczas jednoczesnego przeglądania komentarzy.

Możesz przeglądać komentarze i zmiany jednocześnie, ale jedynym sposobem na to jest w dymkach z boku, więc masz balony czytające „Ten tekst jest mylący, ponieważ [powód]”, a także te, które mówią „tekst usunięty - [foo ] ”. To jest bardzo mylące.

Aby to wyjaśnić, oto kilka wątków na forach MS na ten temat:

Moje pytanie:

Jest całkiem jasne, że nie ma obejścia, które pozwoliłoby autorom i redaktorom na przeglądanie zmian w toku, przy jednoczesnym wyświetlaniu notatek ze wskazówkami do tekstu, do którego następuje odwołanie. (Wyświetlanie notatek w okienku recenzji w widoku roboczym nie działa, ponieważ nie można łatwo stwierdzić, które notatki odnoszą się do jakiego tekstu.) Czy można użyć VBA do zmiany tego zachowania w programie Word na komputerze Mac? A może po prostu przerwie to przyszłe wersje?

Jest to ważna brakująca funkcja w programie Word dla komputerów Mac. (Możesz to zrobić w programie Word dla systemu Windows.) Czytając powyższe wątki, miało to miejsce w przypadku dwóch ostatnich głównych wersji programu Word dla komputerów Mac.

Rozważę dodatki, skrypty, właściwie wszystko, co nie zdestabilizuje mojego systemu. (Jeśli odpowiedź brzmi, że jest to niemożliwe, cóż, nie będę szczęśliwy, ale przynajmniej będę wiedział.)

(Jeśli to pomaga, używam MacBooka Pro z systemem OSX 10.6.7. Aktualnie korzystam z programu Word 2011, wersja 14.0.1.)


1
Jest to ogromna luka w programie Word dla komputerów Mac i jest to dla mnie ważna kwestia jako niezależnego edytora; Zaczynam nagrodę. Czy są jakieś części pytania, które nie są jasne, które mógłbym edytować, aby uczynić to bardziej odpowiedzialnym?
Goodbye Stack Exchange

W ogóle nic? Wow, to strata nagrody. Może powinienem był zapytać o to w witrynie Apple?
Pożegnanie wymiany

2
Sprawdziłem to i nie widzę żadnego sposobu, aby to się stało, chyba że masz crack do kodu źródłowego. Sprawdziłem słownik AppleScript i zobaczyłem rzeczy związane z komentarzami słów, ale jestem śmieciem w Applecript i najlepiej, abyś mógł zhakować coś razem, aby powiedzieć o aktualnej pozycji i wyświetlić w niej nakładkę komentarzy. Szczerze mówiąc, dość zuchwały i poza mną. Przepraszam!
ConstantineK,

@ płyty - Dziękujemy za sprawdzenie w każdym przypadku. Jeśli istnieje jakikolwiek sposób, aby to zrobić, myślę, że musiałby to być jakiś poważny kod. Podejrzewam, że odpowiedzią może być to, że muszę rozwiązać problem lub użyć OpenOffice, a następnie wyeksportować do programu Word. (Dodanie kroku do procesu nie jest atrakcyjną perspektywą.)
Goodbye Stack Exchange

Jeśli jest to możliwe, może wymagać kodowania VBA. Czy można to przenieść do Przepełnienia stosu? Oznacz to.
Goodbye Stack Exchange

Odpowiedzi:


5

Możesz zbliżyć się do tego, co chcesz, wyłączając balony.

W sekcji „Śledź zmiany” w preferencjach programu Word odznacz przycisk „Użyj dymków do wyświetlenia zmian”.

Sekcja preferencji Śledź zmiany

Teraz dodania i usunięcia są wyświetlane w linii, a komentarze jako wyróżnienia z odniesieniem.

Edytowany akapit

Możesz wyświetlić komentarze, najeżdżając kursorem na wyróżnienie.

Wyświetlanie komentarza

Możesz też wyświetlić „Panel przeglądu” i wyświetlić tam komentarze (z dodanymi i usuniętymi dodatkami). Jednak mniej rozpraszające niż balony.


To bardzo pomocne! Wiedziałem, jak wyłączyć balony, ale nie wiedziałem, że unosisz notatki. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale dobre. Czy wiesz, że istnieje skrót klawiaturowy do otwierania / zamykania okienka recenzji?
Pożegnanie wymiany

1
Nie, ale możesz je dodać, przechodząc do Preferencji systemowych Mac OS X, a następnie panelu Klawiatura i karty Skróty klawiaturowe. Wybierz Skróty aplikacji i dodaj skrót w Microsoft Word. Dokładna nazwa polecenia menu to „Okienko recenzji”.
Nathan Grigg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.