Czy zgubiony telefon nadal będzie wyświetlany jako offline, jeśli ktoś go znajdzie i wymaże?


5

Zgubiłem telefon i wygląda na to, że został wyłączony lub zmarł o 17:41. Kiedy korzystam z funkcji Znajdź mój telefon, oznacza to, że jest offline.

Czy to dlatego, że jest wyłączone, czy to możliwe, że ktoś wymazał mój telefon? Gdyby ktoś usunął mój telefon, czy nadal byłby wyświetlany w trybie offline, czy też zniknąłby?

Próbuję dowiedzieć się, czy ktoś ma mój telefon lub czy jest po prostu źle ulokowany.

Odpowiedzi:


1

Tak, jeśli urządzenie zostało przywrócone, funkcja Znajdź mój iPhone zostanie wyłączona, a urządzenie wyświetli się jako offline. Jeśli masz system iOS 7 lub nowszy, otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli to nastąpi następnym razem urządzenie komunikuje się z serwerami Apple.

Jednak w przypadku systemu iOS 7 lub nowszego próba usunięcia iPhone'a za pomocą aktywnego Find My iPhone spowoduje aktywację blokady. Oznacza to, że urządzenie skontaktuje się z serwerami Apple i będzie dostępne dla Ciebie. Blokady aktywacji nie można pominąć bez identyfikatora Apple ID.


czy otrzymałbym powiadomienie, gdyby telefon został przywrócony. Mam najwięcej iOS 7.
vet

@vet E-mail, tak, wspominając, że urządzenie zostało usunięte z listy urządzeń Find My iPhone, a urządzenie nie będzie już wyświetlane na liście urządzeń w Find My iPhone (edytowane: patrz link w mojej odpowiedzi). Należy pamiętać, że wymagałoby to jednak logowania do Apple ID.
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.