Dezaktywuj automatyczne oznaczanie zgodnie z treścią Apple Mail 7.3


11

Właśnie zmieniłem system Windows na OS X Mavericks z aplikacją Apple Mail App 7.3. Pierwszą rzeczą, nad którą się zastanawiam, jest to, że nie mogę wyłączyć automatyzacji do oznaczania wiadomości e-mail jako domyślnie przeczytanej po kliknięciu na nią. Czy jest na to jakiś sposób?

Znalazłem TruePreview. Ale narzędzie nie obsługuje już poczty 7.3. Innym rozwiązaniem byłoby użycie innego klienta poczty, takiego jak Thunderbird. Ale brakuje mi integracji książki adresowej i synchronizacji z moim iPhonem i iPadem.


Dopóki okno podglądu / szybkiego podglądu jest otwarte, nie ma sposobu, aby wiadomość nie została przeczytana, ponieważ ją przeczytałeś. Możesz użyć flag Set dla tych, do których chcesz wrócić.
Ruskes

Naprawdę nie ma mowy? Wypróbowałem TruePreview, ale nie działa on już z Mail 7.3. Czy są dostępne inne wtyczki lub narzędzia?
Morfeusz78

2
dyskusje.apple.com/thread/5984282?tstart=0 Wystarczy kliknąć „Też mam to pytanie”.

Odpowiedzi:


1

Korzystam z Mail Act-On . To przesada (nie tylko utrzymuje nieprzeczytane wiadomości) i trochę drogo za 30 USD (z bezpłatną wersją próbną), ale ponieważ jest to aplikacja płatna, aktualizują ją. Nawet gdy TruePreview był utrzymywany, czasami bywało tygodnie lub miesiące, zanim zostanie zaktualizowany do pracy z najnowszą wersją OS X.


Zaczekam na OS Yosemite i wtedy zobaczymy, czy coś w AppleMail się zmieniło. Potem znów pomyślę o alternatywie ...
Morfeusz78

3
Niestety nic się nie zmieniło w nowej aplikacji Mail. :-(
Morfeusz78

-1

Użyj standardowego skrótu klawiaturowego, cmd+ shift+, uaby przełączać się między „czytaniem” i „nieprzeczytanym”. Możesz także przejść do Preferencji systemowychKlawiatura, aby dostosować własny skrót klawiaturowy.


1
Tak właśnie używam. Ale to nie jest bardzo wygodne. Zmieniłem nawet skrót, aby nieco szybciej przełączać się między „czytaniem” a „nieprzeczytaniem”. Czy jest jakiś sposób, aby poinformować Apple o pewnych ulepszeniach?
Morpheus78

1
@ Morpheus78 Najlepsze, co możesz zrobić, to przejść do strony z opiniami za pomocą opcji Poczta > Przekaż opinię do poczty… z menu.
Feuermurmel
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.