Poczta iPada nie sprawdza nowych wiadomości w folderach


3

Mam wiele folderów i reguł filtrowania na różnych kontach e-mail (Gmail, osobisty adres e-mail, firmowy adres e-mail itp.). Problem polega na tym, że aplikacja Mail sprawdza pocztę e-mail tylko w folderze „otrzymane wiadomości”.

W tym folderze kończą się niefiltrowane wiadomości, a aplikacja to sprawdza. Inne ustrukturyzowane foldery, do których trafiają filtrowane wiadomości, są sprawdzane tylko wtedy, gdy wprowadzam je ręcznie.

Czy istnieje sposób automatyzacji sprawdzania wiadomości e-mail dla wszystkich folderów na kontach e-mail?

Odpowiedzi:


5

Nie mam innego klienta poczty na iPadzie, ale mogę dostać się tam w ponad połowie.

Skonfiguruj Gmail jako serwer Microsoft Exchange (pozostaw domenę pustą, dodaj użytkownika i hasło i pozwól jej się połączyć. Gdy się nie powiedzie, użyj m.google.com dla serwera i możesz wybrać pocztę, kalendarz, dane adresowe, aby użyć ActiveSync )

Po rozpoczęciu pierwszej synchronizacji poczty możesz wybrać dni synchronizacji i które podfoldery będą miały włączoną funkcję push. Liczba znaczków pocztowych nadal odzwierciedla tylko nieprzeczytane wiadomości w skrzynce odbiorczej, ale otrzymasz dźwięk / wibracje powiadomienia pocztowego dla każdej nowej wiadomości push przychodzącej do wybranych podfolderów. Twoje urządzenie iOS będzie gotowe do pracy po dotknięciu folderów z nowymi wiadomościami push. foldery do wypchnięcia


Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie, jest to znacznie lepsze niż wcześniej. Nadal mam problem z pocztą e-mail mojej domeny (nie mogę skonfigurować go jako konta wymiany), ale w przypadku Gmaila muszę tylko wybrać konto i mogę zobaczyć liczbę e-maili dla każdego folderu.
Mike42

Zgadzam się - mam nadzieję, że IMAP i / lub ActiveSync z czasem będą coraz mocniejsze. Proponowany przez Ciebie przypadek użycia jest bardzo jasny i wydajny. Dzięki za moją pierwszą nagrodę! WooHoo!
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.