Jak mogę zablokować określone numery telefonów na moim iPhonie 4? [duplikować]


11

Jak mogę zablokować określone numery telefonów na moim iPhonie? Nie chcę dzwonić z określonych numerów. jeśli ktoś zadzwoni do mnie z zablokowanego numeru, powinien otrzymać wiadomość, że „ten numer nie istnieje” lub „ten numer jest zajęty” zawsze.


Cóż, miałem w przeszłości kilka telefonów, które blokują każdy indywidualny numer, nawet numery NIEZNANE. Powinien być standardem na wszystkich telefonach. Będę nękać Apple za to i chcę odzyskać pieniądze. Tak się dzieje, gdy dostajesz iPhone'a.

Wraz ze zmianami w iOS 7 i wiekiem wielu pytań blokujących połączenia, zamierzam wskazać większość z nich na jeden prosty sposób, w jaki mogę blokować pytania dotyczące połączeń. apple.stackexchange.com/questions/34157/...
bmike

Odpowiedzi:


11

Istnieją aplikacje, które to robią, jeśli zepsułeś iPhone'a. Bez jailbreakingu nie ma jednak sposobu na zablokowanie pojedynczej lub konkretnej liczby przychodzącej. Znam ludzi, którzy poprosili swojego dostawcę o zablokowanie określonej liczby i bez bardzo dobrego (zwykle legalnego) powodu nie zrobią tego.

Najlepsze, co możesz zrobić, to nagrać 30 sekund ciszy w zespole garażowym, a następnie użyć tego jako dzwonka dla tego konkretnego numeru. Wtedy przynajmniej telefon cię nie ostrzeże.


Mam konkretny, słyszalny dzwonek, którego używam do numerów, które chcę zignorować, ale cisza to świetny pomysł. Nie myślałem o tym. Jedynym minusem obu rozwiązań jest to, że numer musi być przechowywany w książce adresowej, aby działał.
Philip Regan,

+1 To właśnie robię. Tak, musisz dodać numer do książki adresowej, ale mam grupę dogodnie nazwaną: BlockedTards;)
Martin Marconcini

Czy możesz podać link do aplikacji, która może blokować numer telefonu z uszkodzonym więzieniem? O ile mi wiadomo, można to zrobić tylko na poziomie przewoźnika.

4

Jeśli chcesz zablokować określony numer, pod którym otrzymano wiadomość „Niedostępne, Zablokowane itp.”, Jest to bezpłatne, NIE musisz mieć żadnego „powodu”, z wyjątkiem tego, że chcesz je zablokować. Dowolny telefon zrobi to (jestem w 100% pewien, że Verizon zezwala na BEZPŁATNE blokowanie do 5 linii) Po prostu zadzwoniłem do Verizon n powiedziałem zablokuj to #, zrobili, wygasa po 3 miesiącach automatycznie, ale możesz po prostu odnowić. Uwielbiam mieć aplikację, która mogłaby w prosty sposób wysyłać określone numery bezpośrednio do Vm (np. IBlacklist) bez uszkodzenia mojego iPhone'a przez więzienie; (


2

Zapłać 20 USD i przenieś swój numer telefonu do Google Voice. Następnie Google może zignorować połączenia z określonych numerów.


1
Działa to dobrze, ale brakuje mi więcej połączeń za pośrednictwem głosu Google, ponieważ czasami wysyła dzwoniącego do poczty głosowej Google, zanim przekierowane połączenie zadzwoni na moim iPhonie - nie jest to wielka sprawa, ale może być dużą wadą dla niektórych, którzy dzwonią mocno i zależą od zawsze jest w stanie odbierać połączenia od osób, które nie znają prawdziwego numeru komórki.
bmike

4
GVoice jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.
Max Ried

-1

Dlaczego nie nagrywasz własnej wiadomości i nie reagujesz na niechciane połączenia. Może być zabawne, np .: „Wszystkie połączenia z tego numeru są śledzone przez władze w ramach trwającego dochodzenia”. lub „Połączenia z Twojego numeru podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 100 USD za minutę. Masz 5 sekund na rozłączenie się przed rozpoczęciem opłat”.


:) jak to zrobić?
Metal Gear

Nie możesz mieć wiadomości poczty głosowej, która odpowiada tylko na określone numery. Problem z tym rozwiązaniem polega na tym, że każdy, kto otrzyma pocztę głosową, to usłyszy. Nie jestem pewien, czy moja mama chciałaby to usłyszeć :) Powiedziawszy, to nie jest złe rozwiązanie w krótkim okresie, jeśli szkodnik, który wzywa, robi to często.
robzolkos,

-1

Jedyne, co możesz zrobić, to zadzwonić do swojego usługodawcy i poprosić go o zablokowanie numeru. W sklepie z aplikacjami mogą być dostępne aplikacje, które mogą to zrobić.


2
brak dostępnych aplikacji
Metal Gear
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.