Blokowanie połączeń na iPhonie?


14

Jak zablokować niechciane osoby dzwoniące bez jailbreaku?

Odpowiedzi:


12

Nową funkcją systemu iOS 7 jest blokowanie połączeń i pozwala ono blokować połączenia poza poprzednimi rozwiązaniami, które obejmowały złamanie jailbreaku lub posiadanie przez operatora połączeń blokujących.

Przejdź do ostatnich połączeń w aplikacji telefonu. Naciśnij „i” po prawej stronie numeru, który chcesz zablokować. Na tej stronie informacyjnej przewiń w dół. U dołu strony dotknij „Zablokuj tego rozmówcę”. Potwierdź w komunikacie ostrzegawczym.

W aplikacji ustawień do zarządzania listą bloków używaj preferencji iMessage i FaceTime.

Ta lista blokuje połączenia, wiadomości i połączenia FaceTime (audio i wideo) z tego kontaktu. W połączeniu z zablokowanym kontaktem, jak zaproponował Loïc Wolff , masz fajne rozwiązanie do wysyłania niechcianych połączeń na bieżąco.

Ustawienia blokowania połączeń w systemie iOS 7


10

Przed iOS 7 jedynym sposobem na zablokowanie dzwoniącego jest utworzenie kontaktu „Nie odbieraj” i przypisanie mu numerów, które chcesz zablokować.

W ten sposób będziesz wiedział, że nie odbieraj, gdy te osoby dzwonią. Możesz również przypisać kontaktowi „cichy” dzwonek.


8
Następnie utwórz cichy dzwonek i przypisz go do określonego kontaktu.
gentmatt,

0

Jeśli numer nadal znajduje się na liście „ostatnich połączeń”, po prostu kliknij kółko „i” po prawej stronie numeru. Przewiń w dół do „Zablokuj tego rozmówcę”, a następnie aktywuj To proste.


-1

W iOS 7 blokowanie rozmówców jest obsługiwane przez system operacyjny. Chyba że coś tu brakuje, numer, który chcesz zablokować, musi znajdować się na liście kontaktów. Aby więc zablokować nowy numer, musisz najpierw dodać kontakt, który wydaje się nieco cofnięty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.