Mac Pro z systemem MySQL: Błąd 2013 Błąd 32


2

To jest mysql działający na Mountain Lion OS X z server.app v2, który skonfigurował serwer.

Nagle mamy problem polegający na tym, że tylko jedna z czegokolwiek może się łączyć z mysql w dowolnym momencie. Problem zaczął się od używanego przez nas programu księgowego; tylko jedna osoba mogła uzyskać dostęp i wszyscy inni otrzymali „błąd połączenia z mysql”. Nawet jeśli jestem na serwerze, nie mogę uruchomić mysql workbench lub sequel pro, aby się połączyć. Workbench daje mi błąd

„Błąd połączenia z MySQL: Utracono połączenie z serwerem MySQL podczas„ odczytu pakietu autoryzacji ”, błąd systemowy: 0 (kod 2013) Wykresy statystyk MySQL mogą być wyłączone.”

Sequel Pro zgłasza błąd 32 i 2013, a jeśli spróbuję uruchomić zrzut mysql, dostaję błąd 32 i 2013. Gdy jakakolwiek osoba wyloguje się z mysql, ja lub inny użytkownik może wrócić ponownie, ale tylko jeden naraz.

To zaczęło się dziać około 2 tygodnie temu i nie jestem świadomy żadnych zmian w systemie. Używając mysql workbench, naciśnięcie „stop server” i „start server” przywraca działanie po awarii. Chciałbym zrozumieć przyczynę i naprawić ją, zamiast musieć usiąść na służbie i kopnąć ją, gdy upadnie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.