Jak mogę całkowicie oddzielić skrzynki pocztowe w aplikacji Mail Mavericks?


9

Jak mogę całkowicie oddzielić skrzynki pocztowe w aplikacji Mail Mavericks?

Nie chcę żadnego z tych zintegrowanych skrzynek odbiorczych / folderów o tej samej nazwie. Chcę tylko czyste / rozdzielone skrzynki pocztowe z ich strukturami folderów. Jest to miłe dla osób, które mają niewiele kont i małą liczbę maili. Nie jest to „inteligentna funkcja”, gdy otrzymujesz 135 000 wiadomości z folderów skrzynki odbiorczej / wysłanych / archiwalnych z 18 różnych skrzynek zmieszanych w 3 folderach.


Przykro mi, ale nie sądzę, że Mail.app to program dla Ciebie. Nie znam z góry głowy żadnego programu pocztowego, który to robi (dobrze). Gdybym musiał zgadnąć Thunderbirda Mozilli.
Andrew U.,

1
@AndrewU. powodem, dla którego próbuję użyć natywnej poczty. aplikacja jest to, że kupiłem MacBooka Air 13 cali na żywotność baterii i myślę, że im więcej dodatkowego oprogramowania dodatkowego (perspektywa odczytu) używam, tym bardziej prawdopodobne, że żywotność baterii ucierpi. W tej chwili z drobnymi poprawkami mam 11-13 godzin na to, co jest niesamowite. Gdybym nie miał skrzynki, liczba ta wynosiłaby około 15 do 16 godzin. Jak dotąd najgorzej działająca aplikacja pobierająca około 50% energii. Myślę, że perspektywy będą miały znaczący wpływ.
blackace,

Odpowiedzi:


8

Nie jestem pewien, czy nadal masz ten problem, ale to też mnie zdezorientowało.

Używam Sparrowa podczas Mavericks. Po aktualizacji do Yosemite postanowiłem wypróbować natywną pocztę. App.

Wygląda dobrze, ale byłem zdezorientowany, że wydaje się, że dodając wiele kont e-mail, pokaże struktury, takie jak foldery, etykiety itp. Osobno, ale ma wspólną skrzynkę odbiorczą, której nie lubię.

Wierzę, że Apple nie powinien robić czegoś tak głupiego (chociaż czasami tak robili ...), ale i tak sprawdziłem wszystko w preferencjach, ale nie mogę znaleźć pojęcia.

Wreszcie znalazłem sposób, w jaki to robią ....

Podczas dodawania wielu kont nadal otrzymujesz osobną skrzynkę odbiorczą, skrzynkę wysłaną i skrzynki śmieci dla każdego konta.

Właśnie zostało zgrupowane ... szukając małej strzałki po lewej stronie większości Skrzynek odbiorczych, Kopii roboczych, Wysłanych, śmieci, Kosza i Archiwum, po ich rozwinięciu znajdziesz swoje konto. Możesz je przeglądać osobno.


1

Nie jestem pewien, czy to pomoże, ale mam konto służbowe, które zapycha moją skrzynkę odbiorczą i potrzebuję tylko dostępu od czasu do czasu. Wyłączam konto, gdy go nie używam, przechodząc do pliku, preferencji, kont. Wybierz konto e-mail z lewej strony i odznacz pole „włącz to konto”. Gdy będziesz go potrzebować ponownie, zaznacz pole „Włącz to konto”, a pojawi się ponownie na liście skrzynki odbiorczej.


0

Nie jestem pewien, czy otrzymałeś już odpowiedź, ale aplikacja Poczta może zrobić to, o co prosisz.

Jeśli spojrzysz na pasek boczny, poniżej zintegrowanej skrzynki odbiorczej / folderów, powinieneś zobaczyć nazwy swoich różnych kont pocztowych. Najedź kursorem na nazwę, a pojawi się słowo „Pokaż”. Kliknij i powinieneś zobaczyć swoje konto z listą wszystkich jego folderów.


Nie, przetestowałem to, ale nie wszystkie foldery się wyświetlają. Również te, które są na górze paska bocznego, są nadal zintegrowane, więc nie widzę folderów archiwum ani skrzynki odbiorczej.
blackace

0

Nie podoba mi się również widok Apple Mail, ponieważ jest bardzo mylący z więcej niż jednym kontem z tymi zbiorczymi folderami dla Skrzynek odbiorczych, Wysłanych, Roboczych ...

Idę do Airmail aplikacji od ponad roku, który całkowicie oddziela kont i można przełączać widok między pojedynczych rachunków i wszystkich kont. Nawet w widoku wszystkich kont możesz łatwo zobaczyć, do którego konta należy wiadomość. W każdym razie przepływ pracy jest bardzo intuicyjny przy użyciu gestów, takich jak przeciąganie w lewo / w prawo i wiele innych fajnych funkcji, dodawanie znaczników i przenoszenie do folderów.


0

odpowiedzią jest skonfigurowanie nowej inteligentnej skrzynki pocztowej. Możesz ustawić go na „konto”, a jeśli twoim oddzielnym jest na przykład Exchange lub Gmail, wybierz to z rozwijanego menu, aby utworzyć osobne „inteligentne” konto pocztowe.


-1

Mała strzałka wskazuje skrzynkę odbiorczą po lewej stronie miejsca, w którym znajduje się skrzynka odbiorcza. Kliknij strzałkę, aby wyświetlić każdy e-mail rozdzielony poniżej

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.