Adapter audio USB do zestawu słuchawkowego Bluetooth


2

Mam zestaw słuchawkowy Bluetooth, który działa na telefonach i iPadzie z doskonałą jakością dźwięku. Działa również z komputerem Mac mini, ale jakość dźwięku jest okropna zarówno dla słuchawek, jak i mikrofonu (próbowałem zmienić szybkość transmisji z wiersza poleceń, ale to nie działa).

Wydaje się, że możliwe jest (od Googlinga) podłączenie specjalnego adaptera USB Audio Adapter USB do komputera Mac mini i podłączenie zestawu słuchawkowego do tego adaptera, całkowicie omijając w ten sposób potok bluetooth Mac OS.

Ale nie jestem pewien, jakie są te adaptery - są klucze USB Bluetooth - ale nie są to, czego potrzebuję. Urządzenie USB powinno być rozpoznawane przez system Mac OS nie jako inne urządzenie Bluetooth, ale jako urządzenie audio. Wydaje się również, że niektóre urządzenia transmitują tylko wyjściowy dźwięk stereo, potrzebuję zarówno wysokiej jakości mono-lub-stereo, jak i wysokiej jakości mikrofonu.

Czy możesz powiedzieć, czy taki adapter istnieje?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.