Jak używać Sublime Text z wbudowanym sprawdzaniem pisowni Apple


7

Pytanie w tytule. Czy to w ogóle możliwe dzięki Sublime Text 3? Teraz mogę pobrać różne pakiety sprawdzania pisowni lub użyć wbudowanego sprawdzania pisowni ST. Chciałbym jednak skorzystać z narzędzia do sprawdzania pisowni w systemie Mac OS, ponieważ świetnie się sprawdza w automatycznej korekcji i automatycznej detekcji języka.

Jestem na ostatnim Mountain Lion z Sublime Text 3.

Edytować :
Znalazłem wtyczkę, która łączy się z narzędziem sprawdzania pisowni Apple. To jest nazwane CheckBounce . Niestety jest to złamane przez aktualną wersję Sublime Text. Tak więc wszelkie alternatywy są nadal mile widziane.

Odpowiedzi:


2

Sublime Text jest próbowany być międzyplatformowy i ponieważ nie ma wbudowanej funkcji automatycznej korekcji na innych platformach, więc gdybym był programistą, nie chciałbym przekazywać funkcji obecnych tylko na jednej z moich docelowych platform i zaimplementuj funkcję wbudowaną w mój program, aby była przenośna na inne platformy.
Uwielbiam też tę cechę systemu OS X, ale niestety nie sądzę, czy byłoby to możliwe w twoim przypadku. :)


Dziękuję za twój wkład. To brzmi jak logiczne wyjaśnienie. Pomyślałem, że może istnieć wtyczka lub ukryte ustawienie.
Saaru Lindestøkke

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.