Wiadomość e-mail wysłana z Mac Mail z załącznikiem dodaje treść wiadomości jako załącznik, a nie „W linii”


1

Poczta wysłana z komputera Mac (OS X wersja 10.7.5 za pomocą Mac Mail, za pośrednictwem Office 365 / Exchange) jest wyświetlana tak, jak powinna, gdy wiadomość składa się z samego tekstu.

Jednak gdy dodano załącznik (w przypadku mojego przykładu dokument słowny, ale był taki sam dla każdego typu pliku), treść wiadomości e-mail nie pojawia się w programie pocztowym odbiorcy (w tym przypadku w programie Outlook 2010), ale jest obecny jako załącznik .htm - podobnie jak podpis dodany w Mac Mail.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli ktoś zetknie się z tym lub nawet lepiej wie, jak temu zapobiec (Moja jedyna myśl, jak dotąd, to problem z kodowaniem?), Z przyjemnością usłyszę od ciebie. Na tej stronie jest kilka otwartych pytań, które moim zdaniem dotyczą tego samego problemu.


Czy załączasz załącznik na samym końcu e-maila? Jeśli dobrze pamiętam, miałem kiedyś podobny problem, w którym umieszczenie załącznika prowadziło do odczytu całej zawartości wiadomości e-mail jako strumienia aplikacji / oktetu (co oznacza tutaj: załącznik) w niektórych webmailerach, w tym w programie Outlook. Myślę, że można to naprawić, dołączając pliki na samym końcu. Czy mógłbyś tego spróbować? Jest nawet taka opcja w menu „Edycja” Mail.app, w załącznikach znajduje się „Zawsze wstawiaj załączniki na końcu wiadomości”
Asmus,

Cześć, dzięki za odpowiedź. Poproszę mojego użytkownika o wypróbowanie tego i poinformowanie o wyniku. Jestem przekonany, że jest to problem z mail.app, ponieważ pisanie wiadomości z załącznikiem w OWA za pośrednictwem Safari zachowuje się pięknie ... (Tak, wiem, że powinno, ale zawsze najlepiej jest to sprawdzić i być pewnym !)
fire_an_ice

Wystarczy wyszukać w Google „wymień załączniki wbudowane”, a przekonasz się, że nie jest to odizolowany problem ;-)
Asmus,

Zawsze miło wiedzieć, że jest więcej osób cierpiących z powodu tego samego cr * p, którym jesteś :) Haven; jeszcze nie usłyszałem bck od mojego użytkownika, który, mam nadzieję, rozmawia z nim dzisiaj.
fire_an_ice
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.