Jak usunąć kolorowe paski w widoku listy w Finderze (Mountain Lion)?


3

Tytuł mówi wszystko. Chciałbym mieć czyste białe tło w wyszukiwarce (w widoku listy). Nie chcę tych jasnoniebieskich pasków (naprzemienny kolor tła).

Jestem prawie pewien, że jest to możliwe, ponieważ było to możliwe wcześniej (udało mi się je wtedy usunąć w Snow Leopard). Jednak gdy zawężę wyszukiwanie Google do jednego roku, nic się nie pojawia.

Jedyne ulepszenie, które udało mi się znaleźć, to:

http://hints.macworld.com/article.php?story=20071101062430328

Próbowałem, ale nic to nie zmieniło. To jest za 10.5.

EDYCJA: Dodałem zrzut ekranu. Powyżej znajduje się okno Findera z paskami, poniżej okno Findera ścieżek bez pasków. Szukam sposobu na znalezienie Findera bez pasków, tylko czyste białe tło.

Powyżej: Finder z paskami.  Poniżej: Wyszukiwarka ścieżek bez pasków.


Czy na pewno jesteś na Mountain Lion? (Myślę, że to niemożliwe)
idmean

Mój obecny system operacyjny to 10.8.5. Zainstalowałem Mavericks na osobnym napędzie USB, żeby trochę z nim pograć, ale poczekam na pierwsze poprawki, zanim włożę na napęd podstawowy.
Martin

Więc pasy są w Mountain Lion?
idmean

Poprawny. I chcę je usunąć. Chcę, aby widok listy miał czyste białe tło. Jest to bardzo łatwe do ustawienia w Wyszukiwarce ścieżek, to jedno pole wyboru. Jednak w Finderze nawet Tinker Tools nie dają takiej możliwości.
Martin

Właśnie dodałem zrzut ekranu.
Martin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.