Kontrola głośności na poziomie aplikacji w OS X?


50

Niedawno przestawiłem się z komputera na komputer Mac i brakuje mi regulacji głośności na poziomie aplikacji systemu Windows (tj. Wyciszenie Firefoksa, włączenie iTunes, wyłączenie Skype itp.). Jak mogę to samo osiągnąć na komputerze Mac? Lub jeszcze lepiej, chcę ustawienia głośności na podstawie lokalizacji (za pomocą interfejsu API lokalizacji HTTP lub nazwy sieci WiFi) oraz pory dnia lub dnia tygodnia itp.


Do Twojej wiadomości - Nie znam żadnego sposobu kontrolowania głośności na poziomie karty.
TJ Luoma,

To poważnie naff - jak nie może być darmowego rozwiązania tego problemu?
geotheory

Z przyjemnością zapłacę też za jeden
pathikrit

Pytanie zadawane także na SU - superuser.com/q/150304/978
warren

Odpowiedzi:12

Objazd nie jest już opracowywany i nie działa w systemie MacOSX 10.5+

Słuch jest dość drogim narzędziem (49,95 USD) i ma wiele innych funkcji „Pro” audio.

Jack to serwer audio o niskim opóźnieniu napisany pierwotnie dla GNU / Linux i wierzę, że może zmieniać głośność w zależności od aplikacji. I to za darmo.


Istnieje alternatywny interfejs użytkownika dla Jacka o nazwie QjackCtl . Skompilowany plik binarny można pobrać tutaj .

Może to się zmieniło, ale widzę, że Hear kosztuje 19,99 USD. Może spróbować, ponieważ SoundBunny najwyraźniej nie działa z zewnętrznym interfejsem audio.
Jonathan van Clute

Och, nawiasem mówiąc, nie mogłem zmusić Jacka do żadnej regulacji głośności, tylko do routingu audio. Wydaje mi się, że nie jest w stanie wykonać żadnej regulacji głośności dla poszczególnych aplikacji, ale jeśli ktoś wie inaczej, chciałbym skierować się do instrukcji, nie byłem w stanie jej znaleźć.
Jonathan van Clute,

10

SoundBunny (9,99 USD) również zapewnia tę funkcję. Obsługuje 10.6, 10.7 i 10.8

SoundBunny firmy Prosoft Engineering

Aktualizacja: Jak wskazał poniżej Steve Moser SoundBunny nie może zmienić głośności aplikacji Sandboxed.


+1 za świetną aplikację. Obejmuje również 30-dniowy bezpłatny okres próbny.
TJ Luoma,

2
Niestety wygląda na to, że nie obsługuje aplikacji w piaskownicy. macworld.co.uk/macsoftware/reviews/?reviewid=3443759&pn=1
Steve Moser

-1 dla rozwiązania komercyjnego
geotheory


5

Oto możliwe obejście problemu dla podzbioru przypadków użycia, które nie wymaga żadnego nowego oprogramowania.

Używamy Slacka w pracy i lubię grać w iTunes trochę głośno (w słuchawkach). Czasami brakowało mi słyszalnych „dźwięków” Slacka.

Wystarczy, że możesz ustawić niższą głośność iTunes w interfejsie użytkownika iTunes, a następnie ustawić ogólną głośność systemową w prawym górnym menu menu na dość wysoką wartość, aby względnie powiadomienia innych niż iTunes były zauważalne.

Gruntownie:

  • Głośność iTunes można postawić niezależnie od innych dźwięków, Z WEJŚCIEM iTunes
  • A potem ogólna głośność w prawym górnym rogu kontroluje kombinację wszystkiego.

Podejrzewam, że działa to w innych aplikacjach, które mają niezależną kontrolę głośności.

Uwaga: Widzę niektóre prawdopodobnie podobne odpowiedzi z negatywnymi głosami, ale poświęciłem czas na wyjaśnienie, jak to działa, i wyraźnie ujawniłem, że jest to podzbiór / obejście tego, o co pytano, więc proszę, nie rób mi tej odpowiedzi.

Jest to jedna z tych rzeczy, które są „oczywiste” dla guru, ale nie są oczywiste dla reszty ludzi używających Maca.5

Jeśli masz zainstalowany Xcode, możesz użyć BackgroundMusic . Xcode jest wymagany do zbudowania plików binarnych.


Nie instaluje się z Mavericks Xcode. = (
Jonathan van Clute,

Czy skopiowałeś i wkleiłeś kod instalacyjny z ich pliku Readme?
Chelsea Bridson

Tak, najpierw zostaję przywitany, WARNING: Your version of Xcode (6.2) may not be recent enough to build Background Music.a kiedy to zaakceptuję i i tak uciekam, to się nie udajeERROR: Install failed at line 196 with the message: A build command failed. Probably a compilation error. Failed command: sudo /usr/bin/xcodebuild -project BGMDriver/BGMDriver.xcodeproj -target Background Music Device -configuration Release RUN_CLANG_STATIC_ANALYZER=0 DSTROOT=/ clean install
Jonathan van Clute,

Jest daleko w tyle master, ale mamy gałąź 10.9 Wsparcie, które moim zdaniem powinno być budowane za pomocą Xcode 6.2. IIRC, woluminy aplikacji powinny działać w tym oddziale. Możesz także spróbować przejść OTHER_CFLAGS="-Wno-error"do xcodebuild, który wyłącza ostrzeżenia jako błędy.
freshtop

2

Właśnie wymyśliłem, jak to zrobić w systemie macOS Sierra. Grałem w Roblox i chciałem oglądać wideo w YouTube w tle, ale wyciszę Robloxa. Więc spróbowałem użyć Siri i po prostu powiedziałem „Mute Roblox”. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że to zadziała, ale proszę bardzo.


0

Używam Butler i USB Overdrive do konfigurowania poleceń klawiszy i mapowania klawiszy multimediów (odtwarzanie / pauza / przeskakiwanie + fwd / volume / mute) do sterowania iTunes i Spotify, a także innych elementów sterowania całego systemu. Regularne polecenia klawiszy w aplikacji można skonfigurować w Prefsach systemu Mac OS -> Klawiatura -> Skróty aplikacji. Zapewni to większą kontrolę dzięki kluczowym poleceniom podczas pracy w aplikacji, ale nie będą działać, jeśli określona aplikacja znajduje się w tle. Jeśli więc chcesz zmienić głośność iTunes lub Spotify, pomijać utwory lub wstrzymywać pracę podczas pracy w innej aplikacji, te 2 aplikacje pozwolą ci to zrobić. Obie aplikacje zapewniają wbudowane podstawowe kontrolki iTunes, ale musiałem używać Applescript do sterowania Spotify. Oto kilka przykładów Applescript, które można wykorzystać do tego typu funkcji w obu aplikacjach: alvinalexander.com/apple/itunes-applescript-examples-scripts-mac-reference [formularz nie pozwoliłby mi przesłać więcej niż 2 linków więc musiałem uczynić to nieaktywnym]


To nie daje odpowiedzi na pytanie. Aby skrytykować lub poprosić autora o wyjaśnienie, zostaw komentarz pod jego postem - zawsze możesz komentować własne posty, a gdy będziesz mieć wystarczającą reputację , będziesz mógł komentować każdy post .
nohillside

-1

Podczas gdy koncentruje się na aplikacji .. OS X Mavericks:

Command + opcja + strzałki w górę / w dół


3
W jakich aplikacjach to działa?
nohillside

Cmd + ctrl w górę / w dół zmienia głośność strumieniowania muzyki online, ale to nie to samo co przeglądarka
geotheory

-2

Control + Command + Strzałki w górę / w dół działają dla mnie Mac OS 10.9.5


4
Nie rozwiązuje rzeczywistego pytania, po prostu dostosowuje ogólną głośność komputera Mac.
Jonathan van Clute

-4

Na Macu, z i tunes to polecenie cmd i strzałka W GÓRĘ, działa to również w przypadku divx, vlc ext, z Internetem, wystarczy użyć regulacji głośności F11 / F12.

Nie musisz wydawać pieniędzy na głupie aplikacje!


7
Nie o to pytano.
Matthieu Riegler,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.