Czy istnieje dobry klient Hotmail dla Mac OS X?


13

Mam konto Hotmail od 1997 r. (Tj. Nie proś mnie o zmianę - mam setki filtrów i folderów oraz tysiące kontaktów), a ostatnio przełączyłem się na komputer Mac i szukam klienta na komputer Mac, który zapewniłby tę samą funkcjonalność tak jak Windows Live Mail na moim komputerze. Nie proś też o przesyłanie dalej / importowanie do Gmaila. Próbowałem tego wiele razy - Gmail nie może poprawnie importować reguł filtrowania lub zagnieżdżonych folderów z Hotmail, a także ma wiele problemów z synchronizacją i kontaktami itp. Podczas importowania z Hotmail.

Mail.app obsługuje tylko POP3 dla Hotmaila, którego nienawidzę, ponieważ jest to tylko lokalna synchronizacja - szukam IMAP / DeltaSync / Exchange (tj. Synchronizacja 2-drożna) dla mojego Hotmaila do pracy na Macu. Próbowałem Postbox / Sparrow Lite / Outlook w Mac Office 2011 / Thunderbird z wtyczką webmail / Eudora i żadna nie działała. Wypróbowałem mBox na Maca i działał świetnie przez około 2 tygodnie, a teraz przestał działać z nową aktualizacją Lion Mail.app. W skrócie, mBox nie jest rozwijany od 2009 roku. Spojrzałem na IzyMail, ale nie chcę płacić abonamentu - nie mam nic przeciwko płaceniu jednorazowej opłaty.

Hotmail używał Exchange ActiveSync, który działa dobrze na moim iPhonie. Program Mail Maca działa z wieloma serwerami Exchange, więc jestem naprawdę zdezorientowany, dlaczego Mac Mail nie może ActiveSync z moim kontem Hotmail, które najwyraźniej obsługuje Exchange.

Chcę tylko klienta poczty, który naprawdę synchronizuje się z Hotmail. Informacje do klientów POP3 są przesyłane w jedną stronę, więc komputer Mac nie może zaktualizować serwera o status odczytu, status odpowiedzi itp.

Jestem gotów zapłacić za rozwiązanie i po prostu nie mogę znaleźć takiego oprogramowania! Jestem również skłonny uiścić jednorazową opłatę za bramę IMAP i nie mogę znaleźć czegoś takiego.

Czy naprawdę trudno jest uruchomić Hotmail na komputerze Mac?


3
Poczta obsługuje więcej niż tylko POP3. (A może brakuje mi czegoś ukrytego w tym komentarzu?)
mipadi,

Tak, poczta obsługuje POP3, ale POP3 jest starożytny. Chcę protokołu obsługującego synchronizację (IMAP / Exchange)
pathikrit 14.04.2011

2
@wrick: Wiem, ale Mail obsługuje również IMAP ...
mipadi

6
Jednym słowem - Tak. Trudno jest zmusić klientów innych niż Microsoft do pracy z usługą specjalnie zaprojektowaną przez MS do słabej współpracy z takimi klientami. Teraz, gdy rozumiesz wyrażenie „blokada dostawcy”, masz do wyboru - przejdź do usługi obsługującej standardy neutralne dla dostawców, takiej jak IMAP, lub wróć do dostawcy, który próbuje zatrzymać cię jako zakładnika standardy.
Sherm Pendley,

1
@koiyu - Tak, próbowałem (wypróbowałem opcje Exchange 2007 i Exchange IMAP w Mail.app), nie działa na Mail.app (te ustawienia działają dobrze na moim iPhonie). Mam pół pomysłu, aby sprawdzić, co przechodzi przez drut i pozwolić M $ myśleć, że Mail.app to mój iPhone.
pathikrit

Odpowiedzi:


14

Przesyłaj pocztą hotmail za pośrednictwem konta Gmail, przekazując wszystko z Hotmail do Gmaila lub ustawiając Gmaila, aby pobierał Hotmail za pomocą POP.

Skonfiguruj Gmaila do wysyłania przy użyciu poświadczeń Hotmail.

Następnie uzyskaj dostęp do Gmaila w Mail.app przez IMAP.


1
Myślałem o tym, ale to naprawdę nie działa jak moje konto Hotmail ma wiele folderów i moje e-maile są automatycznie filtrowane do nich i Gmail nie wykonują świetną robotę importowania te foldery (tylko importuje skrzynki)
pathikrit

2
To zdecydowanie najlepsza droga. Pewnie trochę importu w twoich starych folderach, ale jest to możliwe. Najpierw skonfiguruję konto Gmail i utworzę wszystkie twoje reguły / filtry / etykiety. Następnie przejdę do twojej poczty, przeniosę wszystkie wiadomości e-mail z folderów z powrotem do skrzynki odbiorczej i oznaczę je jako nieprzeczytane. Następnie pozwól Gmailowi ​​zaimportować je wszystkie do Gmaila. Wykona wszystkie filtrowanie / etykietowanie w oparciu o twoje reguły. Po wykonaniu tej czynności skonfiguruj Gmaila w Mail.app i iPhonie. Możesz nawet skonfigurować Gmaila do wysyłania wiadomości e-mail za pomocą adresu e-mail Hotmail. Trochę bólu, ale dużo korzyści.
robzolkos,

1
Daję +1 również. Nikt nie będzie wiedział, że używasz Gmaila lub IMAP do wysyłania / odbierania Hotmail. Nie musisz stracić tego konta - tylko ograniczenia w korzystaniu z każdej wiadomości z serwerem, który się nie synchronizuje. Kiedy większość ludzi zdaje sobie sprawę, że pole „z” nadal pokazuje „Hotmail”, odpowiedzi nadal trafiają do „Hotmaila”, a ich wiadomości z Hotmaila są oznaczane / organizowane w Gmailu, robią skok. Nie dbam o to, czy mój sąsiad wysyła moją pocztę na poczcie - o ile nie opóźnia mojej poczty i nie jest trudny do skonfigurowania lub zrozumienia - przekazywanie POP przez IMAP jest bardzo możliwe, aby umożliwić prawdziwą synchronizację.
bmike

O ile wiem przekazywanie z hotmaila do Gmaila nie jest darmowe.
Rabarberski

@Rabarberski - Przekazywanie do Hotmail jest bezpłatne, ponieważ obecnie mam dokładnie skonfigurowany adres e-mail mojej żony. Należy jednak pamiętać, że musisz logować się na swoje konto Hotmail co 6 miesięcy, aby zapobiec dezaktywacji konta jako konta nieaktywnego.
Dave Webb

9

Hotmail nie obsługuje IMAP / Exchange, obsługuje Exchange ActiveSync, ale tylko dla urządzeń mobilnych. Wszystko po stronie Maca, nawet MS Outlook 2011, używa POP3 do łączenia się z Hotmail.

Możesz złożyć zgłoszenie do pomocy technicznej do ludzi z Mbox i mam nadzieję, że będą mieli harmonogram aktualizacji swojego produktu do pracy z nową wersją Mail.app.


Przesłałem bilet - brak odpowiedzi. Nie aktualizowali oprogramowania od ( fluentfactory.com/mboxmail-for-mac/purchase.php ) 2009
pathikrit

Czy mogę w jakiś sposób „sfałszować” urządzenie mobilne? Czy są jakieś alternatywy dla mbox / izymail?
pathikrit

Myślę, że społeczność w dużej mierze zrezygnowała z HotMail na Mac OS. Sposoby udawania bycia urządzeniem mobilnym są zbyt skomplikowane, aby były warte wysiłku: zainstaluj zestaw iOS SDK, uruchom symulator iPhone'a i użyj aplikacji iPhone Mail, aby sprawdzić pocztę. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem może być pozostawienie strony internetowej HotMail otwartej w przeglądarce pojedynczej witryny, takiej jak Fluid App - to przeglądarka internetowa, tak, ale nigdy nie dostaniesz Mail.app do rozmowy z HotMail.
Dominic Mauro

Z jakiego protokołu korzysta usługa Windows Live Mail? Myślę, że używa DeltaSync. Czy to trudne do wdrożenia na komputerze Mac? Wierzę, że jest to wolne od licencji.
pathikrit

8

Podstawą twojego pytania jest to, że nie chcesz zrezygnować z konta Hotmail. Oczywiście może to być uzasadnione, ponieważ, między innymi, wszystkie twoje kontakty mają adres e-mail, nie masz nic przeciwko, jak to działa itp.

Obecnie nie ma klientów opartych na DeltaSync w systemie OS X, jednak można rozważyć zbudowanie rozwiązania opartego na jdeltasync .

Biorąc pod uwagę, że jesteś skłonny zapłacić, aby zatrzymać komputer Mac i pozostać przy Hotmail, innym rozwiązaniem, które pozwoli ci zachować komputer Mac, a jednocześnie zapewnić dostęp do synchronizacji hotmail, jest produkt do wirtualizacji (na przykład VMWare, Parallels, CodeWeaver) i użyj odpowiedni klient systemu Windows. Poziom integracji, jaki oferują, jest całkiem niezły.

Patrząc w przyszłość, możesz rozważyć zakup własnej nazwy domeny i używanie jej z odpowiednią usługą pocztową (na przykład hostowaną Exchange) i powolną migrację kontaktów na nowy adres. To ostatecznie da ci większą kontrolę nad własnymi potrzebami, zamiast polegać na innych w celu zapewnienia wsparcia dla konkretnego protokołu.


4

Nie - nawet Outlook 2011 nie będzie DeltaSync z hotmailem. Będziesz musiał uruchomić klienta Windows w emulacji lub hostować serwer proxy, aby przetłumaczyć DeltaSync na POP3 / exchange / imap.

Jest to bardziej problem biznesowy, a zatem problem społeczny niż problem techniczny.

Nie jestem prawnikiem - ale prawdopodobnie jest to sprzeczne z warunkami świadczenia usług płatnych, tak jak prosisz o prawdziwą integrację bramy z Windows Live z ActiveSync (lub DeltaSync). Pamiętam, że przez jakiś czas można było po prostu skonfigurować Apple Mail, aby wskazywał na m.hotmail.com i działałoby, więc jest całkiem jasne, że podejmowane są środki zapobiegające rozmowie z hotmailem za pomocą synchronizacji.

Microsoft odnotowuje, że ich technologia synchronizacji na żywo stanowi przewagę konkurencyjną i obecnie oferuje ją tylko osobom płacącym za system Windows lub licencję na ActiveSync. Spodziewam się, że ich opłaty licencyjne, które starają się umożliwić klientowi spoza MS, aby czerpali korzyści z ich ciężkiej pracy, są wystarczająco wysokie, aby temu zapobiec.

Liczne posty dyskusyjne proszą i potwierdzają, że program Outlook dla komputerów Mac w pakiecie Office 2011 nie synchronizuje się z serwerami na żywo Hotmail / Windows.

Mamy nadzieję, że pomoże ci to zdecydować się na korzystanie z poczty, która nie robi tego, co chcesz, lub pomoże zainwestować czas w nauczenie się, jak zachować dostęp do hotmaila, ale przekazywać / wysyłać za pomocą IMAP i innej usługi. Nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ są teraz dwa konta do zapamiętania, skonfigurowania, ale nie jest to niezgodne z warunkami i mniej prawdopodobne jest, że zostaną złamane przez Microsoft, jeśli złapią cię na przesyłaniu poczty lub uzyskiwaniu do niej dostępu z innego miejsca za pomocą POP.


1
Ok, to potwierdza moje podejrzenie - nie ma ŻADNEGO oprogramowania dla komputerów Mac synchronizującego się z Hotmail. Czy to takie trudne, biorąc pod uwagę, że działa dobrze na moim iPhonie?
pathikrit

3

Po pierwsze, niektóre rozwiązania (niektóre wcześniej wymienione) -

 1. Przełącz na Gmaila: jest to najlepsze długoterminowe rozwiązanie. Mac OS X 10.6 Snow Leopard i Mac OS X 10.7 Lion poprawnie obsługują Gmaila / Kalendarz Google / Kontakty Google.

 2. Użyj mBox Mail (z dowolną aplikacją e-mail dla komputerów Mac, która obsługuje IMAP): Została zaktualizowana do obsługi 10.6 Snow Leopard, a powyższe komentarze mówią również o 10.7 Lion. Została zaktualizowana w sierpniu 2011 roku. Nie zsynchronizuje kalendarza / kontaktów tylko e-mail / podfolderów e-mail. To tylko jednorazowa opłata w wysokości 19,99 USD.

 3. Użyj IzyMail (z dowolną aplikacją e-mail dla komputerów Mac, która obsługuje IMAP): Wierzę, że działa to w podobny sposób jak mBox Mail, za pośrednictwem internetowego serwera proxy do własnego serwera IMAP. To również nie zsynchronizuje kalendarza / kontaktów tylko e-mail / podfoldery e-mail. Strona wydaje mi się podejrzana, ale kosztuje tylko 18 USD rocznie.

 4. Skorzystaj z Hotmail.com (lub Gmail.com) i zapomnij o użyciu klienta stacjonarnego. To by mi nie pasowało, ale robi to wielu ludziom.

 5. Użyj systemu Windows. Nie znam rozwiązania, ale Outlook 2003-2010 (po zainstalowaniu dodatku Hotmail Connector) i bezpłatny Windows Live Mail w pełni obsługują DeltaSync Hotmaila. To jest ostatecznie to, czego potrzebujesz, aby uzyskać to, czego szukasz.

Nawet przy użyciu mBox Mail / IzyMail nadal nie synchronizujesz swoich kalendarzy i kontaktów. Hotmail nie obsługuje CalDAV, który jest uniwersalnym odpowiednikiem IMAP kalendarza, co oznacza, że ​​żadne oprogramowanie Mac OS X nie może rozmawiać z kalendarzem Hotmail i możesz zapomnieć o synchronizacji kontaktów.

Wszystkie inne opcje wspomniane przez innych powyżej wyglądają na bardzo skomplikowane, z pewnością bardziej niż zmiana kont pocztowych (zakładając, że mBox Mail i IzyMail zawodzą).

Migracja z Hotmaila do Gmaila jest znacznie łatwiejsza niż myślisz.

Inni powiedzieli, że możesz skonfigurować Gmaila, abyś mógł „Wyślij jako” swój stary adres e-mail i że możesz ustawić Gmaila, aby pobierał całą pocztę e-mail Hotmail.

Jest to jednak ból (szczególnie jeśli masz podfoldery). Jeśli możesz tymczasowo zdobyć komputer z systemem Windows, istnieje O wiele łatwiejszy sposób. Otwórz program Outlook lub Windows Live Mail i dodaj Hotmail, a także dodaj Gmaila za pomocą IMAP.

Jest to zatem prosty przypadek przeciągania i upuszczania zawartości skrzynki odbiorczej i elementów wysłanych z jednego do drugiego, a następnie przeciągania każdego podfolderu z jednego do drugiego.

Działa to również podczas migracji od dowolnego dostawcy poczty elektronicznej zgodnego z IMAP do innego dostawcy poczty elektronicznej zgodnego z IMAP.

Wreszcie Google ma równoważne reguły filtrowania, wystarczy je skonfigurować tylko raz.

Proponuję również przeczytać poniżej „Porównanie z Google Sync”.


Teraz, aby obalić niektóre nieścisłości podane powyżej :-) -

Hotmail obsługuje Exchange ActiveSync dla telefonów komórkowych i DeltaSync dla komputerów stacjonarnych. Obsługuje również POP3 na telefony komórkowe lub komputery stacjonarne (jedyny obsługiwany format nieprzewidywalny).

Dla wszystkich tych, którzy myślą, że wsparcie Exchange oznacza również Exchange ActiveSync. Nie ma! EAS jest rozszerzeniem Exchange, to nie jest Exchange!

Nie będzie działać w programie Outlook dla systemu Windows, Outlook dla komputerów Mac ani Apple Mail, z których wszystkie obsługują Exchange, ale nie obsługują EAS. Jeśli kiedyś działało, wprowadzając dane serwera Hotmail EAS do klienta zgodnego z programem Exchange, to więcej szczęścia. Jest mało prawdopodobne, że Microsoft Cię powstrzyma, technologia nie jest zaprojektowana do działania w ten sposób.

Można by pomyśleć, że mogą sprawić, że EAS będzie działał również na komputerach stacjonarnych, ale dosłownie żaden klient stacjonarny nigdy nie obsługiwał EAS (Mac lub Windows), musi być jakiś powód, dla którego tak jest. Może to być problem techniczny lub Microsoft nie chce, abyś korzystał z technologii mobilnej na komputerach stacjonarnych. Nigdy się nie dowiemy.

Microsoft jest znany z tego, że IMAP to stara technologia, a DeltaSync jest znacznie lepszy. To prawda. Jest w stanie zsynchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania i myślę, że notatki. Jest także znacznie wydajniejszy niż IMAP w obsłudze poczty e-mail.

Techniczne powody, dla których Microsoft tworzy nową technologię, są solidne, ale spójrzmy prawdzie w oczy - prawdziwym powodem jest pozostanie sprzyjającym. Jeśli pamiętasz, było tak, że Hotmail nie obsługiwał Exchange ActiveSync ani POP3. Dostęp do Hotmaila można uzyskać tylko na hotmail.com.

Microsoft nie będzie obsługiwał IMAP, to się nie stanie.

Problem polega na tym, że Exchange, Exchange ActiveSync i DeltaSync są opatentowane, które wymagają licencji. Apple licencjonował Exchange i Exchange ActiveSync od Microsoft. Nie ma powodu, dla którego Apple nie mógł licencjonować DeltaSync (o czym wiem).

Wątpię, by tak zrobili, zgodnie z moją najlepszą wiedzą, używa go tylko Hotmail i jasne jest, że Apple wolałby używać MobileMe lub Gmaila. Winę tutaj spoczywa zarówno na Apple, jak i na Microsoft.

Exchange zapewnia potencjalne wsparcie dużych firm, a EAS to uniwersalny mobilny standard synchronizacji poczty e-mail / kalendarza / kontaktów. DeltaSync po prostu daje Apple Hotmail.

Porównanie z Google Sync -

Google Sync obsługuje EAS, POP3, IMAP i CalDAV. Korzystając z dwóch ostatnich metod, można uzyskać właściwą synchronizację poczty e-mail i synchronizacji kalendarza. Outlook lub Windows Live Hotmail nie obsługują CalDAV, ale Apple iCal, Mozilla Thunderbird (z dodatkiem kalendarza Lightening) i Mozilla Sunbird.

Według mojej wiedzy nie ma sposobu na synchronizację kontaktów poza Google Apps dla firm.

Apple dodało własną Google Sync do Mac OS X 10.6 Snow Leopard (myślę, że 10.6 nie 10.5) i dodatkowo ulepszyło ją w Mac OS X 10.8 Lion. Robią to za pomocą IMAP dla Gmaila, CalDAV dla Kalendarza Google i nie wiem, jak działają Kontakty Google, ale coś podobnego.

Microsoft nie dodał obsługi Zilch Google Sync do Windows (dlaczego miałby?). Możesz jednak używać Mozilla Thunderbird (z dodatkiem kalendarza Lightening) i Mozilla Sunbird lub jeśli wolisz korzystać z programu Outlook, istnieje wiele narzędzi Google Sync innych firm.

Używam GSyncit do synchronizacji Kalendarza Google / Kontaktów Google, który działa doskonale i oczywiście Outlook natywnie obsługuje IMAP.

Z Google Sync i Windows Live Mail możesz się spodziewać najlepiej w Gmailu IMAP, bez Google Calendar Sync ani Google Contacts Sync.


2

Spróbuj użyć winebottler i owiń go w Windows Live Mail. Może być wymaganych kilka winetricks, ale warto spróbować. Jeśli masz komputer z systemem Windows, użyj instalatora internetowego i weź plik .msi dla Windows Live Mail. W przeciwnym razie pobierz go stąd .


2

Wypróbuj z mBox Mail na Mac ; zsynchronizuje Twój Hotmail z dowolnym klientem poczty na komputerze Mac. Właśnie skonfigurowałem go w programie Outlook dla komputerów Mac i wszystkie moje foldery Hotmail są widoczne.1

Jest jeden rzekomy sposób, aby to zrobić za pomocą FreePoP z pocztą, ale niestety synchronizacja w sposób, o którym wspomniałeś, nie jest dostępna.

Jeśli chcesz synchronizować, weź ból, przejdź do Gmaila. Jest lepszy pod każdym możliwym względem. Może nawet wysyłać e-maile jako konto Hotmail, jeśli jesteś żonaty z tym adresem.


Jak powiedziałem, przejście do Gmaila nie wchodzi w rachubę - używam tego konta e-mail od 15 lat - mam setki filtrów, tysiące kontaktów, setki niestandardowych folderów.
pathikrit

1

Podobnie do rozwiązania Gmail, możesz użyć Fastmaila . Używam tej konfiguracji z tych samych powodów, co ty (główny adres to hotmail od 1999 roku, OSX, chcę IMAP) od kilku lat.

Ma dwie zalety w stosunku do Gmaila:

 • możesz przesłać swój hotmail na swoje konto fastmail. (Gmail umożliwia tylko okresowe przesyłanie POP).

  Edycja (październik 2011 r.) : Wygląda na to, że od niedawna przekazywanie z hotmaila do dowolnej innej domeny jest teraz bezpłatne. Poniższa sztuczka nie jest już tak istotna.

  Sztuczka, dlaczego to działa, polega na tym, że jeśli masz konto fastmail lub alias (jedno konto pozwala na wiele adresów aliasów), powiedzmy examplealias@fastmail.com , masz również automatycznie kilka innych adresów, w tym cokolwiek@examplealias.fastmail.com .
  Teraz hotmail pozwala na bezpłatne przesyłanie dalej tylko do zatwierdzonych domen Microsoft (live.com, hotmail.com, msn.com itp.), Ale sprawdza tylko część bezpośrednio po@! Jeśli więc utworzysz alias fastmail z jedną z zatwierdzonych nazw domen hotmail, możesz skonfigurować hotmail do przekazywania na adres cokolwiek@approvedhotmaildomain.fastmail.fm . Sztuczka została wyjaśniona bardziej szczegółowo w tym wątku na forum .

 • Fastmail umożliwia wysyłanie przez zewnętrzny serwer SMTP (tj. Hotmail), nawet jeśli używasz serwera SMTP fastmail w swoim kliencie e-mail! (gmail pozwala również na korzystanie z zewnętrznego serwera smtp, ale nie w przypadku korzystania z konfiguracji klienta poczty e-mail w celu korzystania z serwera smtp gmail, myślę, że artykuł pomocy Gmaila [uwaga na dole] nie jest jasny na ten temat)
  Ta funkcja zapobiega wyskakiwaniu ostrzeżenia o zabezpieczeniach przed osobami używającymi hotmaila w przeglądarce (ponieważ inaczej hotmail myśli, że spamujesz, ponieważ masz adres „From:” hotmaila, ale wysyłasz z serwera SMTP innego niż Hotmail). Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tę stronę i powiązaną przeszłość blogu Fastmail.

Fastmail to dostawca poczty e-mail skoncentrowany na protokole IMAP. Nie jest jednak darmowy dla twojego celu (bezpłatny poziom „Gość” ma bardzo ograniczone miejsce). Za to, co chcesz, zapłacisz obecnie około 20 $ rocznie

Cała moja poczta jest na moim koncie fastmail, zagregowanym z różnych kont (hotmail i inne). W dniu, w którym hotmail porzuci sztuczkę dotyczącą przekazywania, (w końcu) również upuszczę hotmaila.

(Moje kontakty w książce adresowej również są dość zaangażowane (ale nie martw się, gdy to zrobisz). Moje kontakty fastmail są zsynchronizowane dwukierunkowo z Gmailem, a to ponownie synchronizuje się z książką adresową OSX)


Fajne rozwiązanie, moim jedynym problemem jest to, że chcę jednorazowego oprogramowania do płatności, a nie abonamentów. W przeciwnym razie użyję Izzymaila.
pathikrit

1

Udało mi się uzyskać Outlook 2011 i Thunderbird współpracujący z mBox z Lion OS. Wydaje się, że masz problem ze zgodnością mBox z programem Apple Mail. Ja również wysłałem e-mail do mBox, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Pobieram więc bezpłatną wersję próbną pakietu Office.

Aby skonfigurować konto, wprowadź swoje konto e-mail / hasło, a następnie odznacz pole „Konfiguruj automatycznie”. Następnie możesz zmienić typ konta na IMAP, a serwer na localhost: 9143 (brak SSL) zgodnie z wymaganiami mBox i serwera poczty wychodzącej smtp.live.com:587 i użyć SSL do połączenia. W ustawieniach zaawansowanych zaznaczyłem opcję „Wyślij wiele poleceń jednocześnie na serwer”, aby przyspieszyć proces synchronizacji podczas czytania wiadomości e-mail. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, myślę, że ustawienia były podobne do instrukcji na stronie FluentFactory mBox dotyczących konfigurowania Thunderbirda.

Wciąż są dla mnie pewne problemy z synchronizacją, ale mogę łatwo zrestartować mBox, aby rozwiązać problem.1

mBox zaktualizował swój produkt do pracy z OS X 10.6 / 7. Korzystam z Outlooka w połączeniu z mBox na Lionie i działa jak urok.


1

Uzyskaj dostęp do konta Hotmail, kliknij „opcje” w prawym górnym rogu, a następnie „zobacz wszystkie opcje”, a następnie wybierz kartę Konto.

Gdzieś na środku ekranu znajduje się niebieski link z napisem: Ustawienia dostępu POP, IMAP i SMTP ...

Kliknij na niego, a pojawi się karta z informacjami na jej temat.

Pobierz Sparrow, dodaj nowe konto, wybierz IMAP i wprowadź informacje podane na karcie w hotmailu.

Powinno działać!


Nie widzę takiego „zobacz wszystkie opcje”. Gdy klikam „hotmail.com”, przekierowuje mnie do „outlook.com”. Zawsze jestem tym zmieszany. Kiedy po raz pierwszy dostałem Hotmail, po prostu przechodził do msn.com, a potem zmienił go na Hotmail.com, potem live.com, potem Windowslive.com, a teraz przechodzi do outlook.com. Zdarza się, że kiedy loguję się przy użyciu moich poświadczeń Hotmail w tym nowym outlook.com, widzę tylko niebieski pasek z przyciskiem ustawień w prawym górnym rogu, ale nie widzę niczego, co nazywa się „zobacz wszystkie opcje” w tym przycisku. Nawet jeśli przejdę do „Więcej ustawień poczty” stamtąd, nie widzę żadnych ustawień IMAP (tylko POP
pathikrit

Nie wiem, jak można zobaczyć ustawień IMAP - nawet Microsoft sami przyznają, że nie mają go: answers.microsoft.com/en-us/windowslive/forum/mail-wlsettings/...
pathikrit

1

TouchDown dla OS X

TouchDown® dla komputerów Mac to pierwszy klient stacjonarny z obsługą ActiveSync na platformę Mac OS / X. Zapewnia użytkownikom komputerów Mac pocztę push w trybie push przeciwko serwerom obsługującym ActiveSync.

Aplikacja poczty OS X i wszystkie znane aplikacje, w tym Outlook 2011 dla komputerów Mac, nie obsługują Active Exchange, ale TouchDown dodaje Active Exchange do OS X. Jednak ta aplikacja jest płatna.0

Co powiesz na użycie opisanego tutaj DavMaila ? Czy możesz uruchomić oprogramowanie lokalnie, na swoim urządzeniu? Thunderbird z rozszerzeniem ActiveSync może również działać, ale jeśli DavMail działa (i oczywiście nie ma gwarancji), nie będziesz musiał oddalać się od swojej ulubionej aplikacji pocztowej.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.