Miesięczny Macbook Air nie włącza się


0

Mam prawie nowego Macbooka Air. Po raz pierwszy zacząłem używać Time Machine z nowym dyskiem twardym „My Passport”. Musiałem go odłączyć od zasilania podczas procesu i pozostawiono go odłączonego na dłuższy czas. Potem prawdopodobnie poszedł spać, a może nie, ale podłączyłem go. Następnie odłącz ponownie (jedna ładowarka została udostępniona między dwoma komputerami Mac).

Nie można go teraz włączyć! Lampka na wtyczce świeci na zielono, gdy jest w pełni naładowana. Na wszelki wypadek zmieniłem gniazdo. Próbowałem z podłączonym dyskiem USB My Passport i nie. Nic się nie dzieje.


2
Zabierz to do sklepu. Nadal jest objęty gwarancją, chyba że zrobiłeś coś głupiego, aby go unieważnić.

Odpowiedzi:


4

Naciskaj przycisk włączania przez 5 sekund.
Naciśnij ponownie, aby włączyć normalne zasilanie.

Możesz także spróbować: Strona pomocy technicznej Apple


Dzięki, pracowałem. Chociaż próbowałem tego wcześniej, po prostu nie naciskałem i przytrzymałem wystarczająco długo. Tak więc pierwsza kopia zapasowa Time Machine powinna przebiegać bez zakłóceń. Miałem opcję zaznaczoną, gdy tworzenie kopii zapasowej zostanie przerwane po odłączeniu zasilania. Uszkodzone odzyskiwanie kopii zapasowej jest długim procesem .
mel

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.