Czy iPhone może zostać wykryty w usłudze „Znajdź mój iPhone” po odzyskaniu?


2

Zgubiłem iPhone'a i gdy był włączony, mogłem go zablokować i przełączyć w tryb „Lost” za pośrednictwem usługi Apple „Find My iPhone”.

Niestety prawie miesiąc nie został znaleziony i do tej pory miałem nadzieję go znaleźć.

Jeśli ktoś go znalazł i odzyskał lub ponownie zainstalował iOS na tym telefonie, czy można go wykryć po włączeniu w mojej usłudze iCloud? czy straciłem to na zawsze?

Odpowiedzi:


2

Zakładam, że odkąd miesiąc temu miałeś tam iOS 6? Jeśli ktoś go znajdzie i wyczyści od podstaw, Twój Find My iPhone nie będzie działać.

W iOS7 blokada aktywacji może uniemożliwić im ponowną aktywację telefonu, jeśli go znajdą, i możesz mieć szansę znaleźć coś.


Niestety zainstalowano na nim iOS 6. :(
zur4ik,

Porażka. Chciałbym, żeby ludzie byli bardziej szczerzy. Będziesz musiał zacząć oszczędzać na fantazyjnym iPhonie 5s!
beroe

1

To zależy od wersji iOS.

W przypadku iOS 6 (lub wcześniejszego) wyczyszczenie go całkowicie usunąłoby śledzenie Znajdź mój iPhone bez pytania o autoryzację Apple ID.

W systemie iOS 7 należy podać swój identyfikator Apple ID, aby móc wyczyścić telefon. W rezultacie nie można go wyczyścić, a usługi Znajdź mój iPhone nie można wyłączyć, dopóki nie zostanie wprowadzone hasło Apple ID.

O ile nie zaktualizowano systemu iOS 7 w dniu jego wydania, a przed skradzieniem telefonu, co moim zdaniem jest bardzo mało prawdopodobne, prawdopodobnie zostanie utracone na zawsze.

Podsumowując, i jako bezpośrednia odpowiedź, z iOS 6 lub wcześniejszym, można było wyczyścić urządzenie i ponownie zainstalować iOS, a tym samym zniszczyć wszystkie możliwości śledzenia w Find my iPhone.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.